reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Moj trochę fuczał, bo kazała mu jeszcze clotrimazolum smarowac dwa razy dziennie 😂😂 ale pomoglo :D
Co do tego kremu to dostalam go ostatnio na infekcje i wlasnie mojego tez smarowalam z tym ze u niego bylo ok a u mnie jakis efeky uboczny i pieczrnie ze swedzeniem nie do opisania wiec posmarowalam u siebir 2 razy i sir skonczylo 😪😔
 
Co do tego kremu to dostalam go ostatnio na infekcje i wlasnie mojego tez smarowalam z tym ze u niego bylo ok a u mnie jakis efeky uboczny i pieczrnie ze swedzeniem nie do opisania wiec posmarowalam u siebir 2 razy i sir skonczylo 😪😔
W ciąży go dostałaś? Bo wiem, ze w pierwszym trymestrze sie go nie powinno

Ja kiedyś używałam, ale nie pamiętam czy były jakies mega efekty :)
 
W ciąży go dostałaś? Bo wiem, ze w pierwszym trymestrze sie go nie powinno

Ja kiedyś używałam, ale nie pamiętam czy były jakies mega efekty :)
Tak. Nazyea sie jakos inaczrj ale ma w skladzie wlasnie clotrimazol. Czytalam na roznych forach i normalnie go lekarze dają bo nie wchłania sie tylko dziala na zewnetrzne warstwy. Co ginekolog to opinia 😂 ale moj ma taaaaki staż pracy ze ufam mu bezgranicznie. Popytalam troche o niego na facebooku i polecaja.
 
Jestem po wizycie. Z dzidzia wszystko ok :) Fotki nie dostałam :( widziałam, że serduszko bije ale nie wiem jak szybko bo nie było to sprawdzane. Maleństwo ma 6.3 cm. Dostałam już skierowanie na drugie prenatalne ale będę je robić dopiero w połowie lipca. Następna wizyta na fundusz dopiero za miesiąc. Dobrze, że w międzyczasie mam prywatną bo byłoby ciężko wytrzymać. Zresztą i tak będzie ciężko 😂
A co powiedziałas że dali ci skierowanie na prenatalne ?
 
Dzwoniłam do swojego ginekologa i mam się u Niej dzisaj pojawić. Bo serio było tego mało jak się tylko podcieralam dzisaj nie było już nic. Zadzwoniłam do niej powiedziałam o tym i że boli mnie podbrzusze o blizna dzisaj więc kazała mi przyjechać. Blizna mnie boli bo macica się rozrasta
Dobrze że lekarz chce Cię zobaczyć.

Przypuszczam, że teraz to mnie trzymają by 3 doby im się zgadzały xd

Szpitale maja placone coś po 3 dobach w pl. W uk 6 godz po porodzie do domu jak wsio ok

Matko zaraz zejdę na zawal, za pół h wizyta . Stresuje się od samego rana a nawet i w nocy nie mogłam spać. Straciłam jedna ciaze i tak bardzo boje się powtórki. A przypomnę że zaszłam w ciążę po dwuch tygodniach od łyżeczkowania
Kciuki.

Ja już po wizycie, z dzidzą wszytsko w poarzdku, tylko szyjka krótka ma tylko 29mm.
Zdjęć żadnych nie mamy 😔 prenatalne przełożone na za tydzień bo nic nie było widać 😔 za gruba jestem
Po porannym krwawieniu nie ma już śladu

Cieszę się że wsio ok. Fajnie że będzie kolejne usg
Dziewczyny które duża musiały leżeć pytanie ... po raz 2 tak mi się zdarzyło dzisiaj, wczoraj po raz 1. Wczoraj wzielam prysznic, ogoliłam się, umylam włosy wysuszylam i poszłam robić szaszłyki na grilla i w chwili zrobiło mi się tak słabo jak bym miała zemdleć za raz. Kołatanie serca i uczucie ze za raz upadnę musiałam przerwać i iść sie położyć ale myślałam ze to może za dużo czynności jedna po drugiej a dzisiaj teraz pranie złożyłam wstawiłam kolejne i mówię w końcu zrobię porządek z pazurkami u nóg bo mam pozostałości po hybrydzie i kurde przerwałam po jednej stopie bo to samo.... teraz leżę z nogami w gorze i zaczęło do tego mnie bardzo kłuć w brzuchu :/ chyba nie mogę tak podkurcza brzucha przez tego krwiaka no bo nie wiem jak inaczej to wytłumaczyć. :( dobrze ze w czwartek wizyta to muszę od razu zapytać lekarza czy to normalne

Mi też bywa slabo.. Może postaraj się więcej pic ?
Jeszcze pytanie o prenatalne. Jak idziecie na badania to w którym tyg będziecie? Ja się zapisałam i według moich wyliczeń powinno być 12+2 chyba będzie ok? Czy to za wcześnie? 🤔

Ja będę w 12+3 / 12+4

Nie :) jem co wejdzie, z uwagi na mdłości i wymioty mój jadłospis bywa ... "ciążowy" haha 😁 raz kanapka z ogórkiem małosolnym, za chwilę cola, potem truskawki z bitą śmietaną, bywa i fastfood bywa i sztuczna chińszczyzna (w najgorsze dni z turbo wymiotami wchodzi tylko kola i zupki), nie mam ochoty na słodycze więc się nimi nie objadam, jakościowo jem pewnie kiepsko (chociaż właśnie wjechał domowy rosołek od teściowej 😁 ) ale nie jestem często w stanie zjeść w ogóle, więc jak mogę jeść (czuje że raczej nie zwrócę) to jem na co mam ochotę. Mój mąż już nawet nie komentuje, ostatnio jak jechaliśmy do auta wzięłam kole i nachosy (podzieliłam się z chłopakami) ale jak się pytali czemu mama je czipsy przed obiadem to mąż się odezwał że mama teraz może jeść co chce i kiedy chce bo je za mało i za rzadko 🙈🤷 na Twoim miejscu nie miałabym żadnych wyrzutów sumienia z tytulu Nutelli;) skoro masz zachciankę to znaczy że coś w niej jest czego Twojemu organizmowi akurat potrzeba :)

Aż się wzruszyła jak przeczytałam odpowiedź męża do synów :D hormony haha

Jestem po wizycie. Nie wiadomo skąd pojawiło się wczorajsze plamienie ale dostałam luteinę pod język. Serduszko bije ale słabiej niż na ostatniej wizycie...

Może wolniej bije bo tak już będzie bilo ? W sensie spadło do swojej stałej prędkości hm. Trzymam kciuki.

Jestem po wizycie. Z dzidzia wszystko ok :) Fotki nie dostałam :( widziałam, że serduszko bije ale nie wiem jak szybko bo nie było to sprawdzane. Maleństwo ma 6.3 cm. Dostałam już skierowanie na drugie prenatalne ale będę je robić dopiero w połowie lipca. Następna wizyta na fundusz dopiero za miesiąc. Dobrze, że w międzyczasie mam prywatną bo byłoby ciężko wytrzymać. Zresztą i tak będzie ciężko 😂
Super że wizyta udana.
Mam detektor! Dobre 15 minut szukalam bąbella! Albo uciekal albo nie wiem 😂 ale jest zaraz obok mojej tętnicy bo czasem tętno przebijało moje i 90 pokazywało, a potem babello 140 🤭 ale jakie mile uczucie ❤️ chyba jest trochę z tylu ukryty..

Mój bobas też gdzieś się chowa Ale dziwne bo ruchy czuje. Przed chwilą naprawdę mocne pukniecie po tym jak usiadłam i założyłam moge na moge (lewa na prawa i z lewej strony takie bum) A serduszko mi ciezko znalezc ostatnio.

Ja dziś cały dzień w lekcjach z chłopcami.
Dopiero skończyliśmy I was nadrobilam.

Uff

Dziś na obiad było leczo I już głodna jestem.
Dziś dość szybko dzien mi zleciał- oby tak dalej.
 
Jakie duże bobo [emoji173] rośnijcie zdrowo!!! A powiedz po tych pierwszych zmienił Ci się termin czy nadal końcówka listopada ? [emoji3059][emoji110]
Jestem po wizycie. Z dzidzia wszystko ok :) Fotki nie dostałam :( widziałam, że serduszko bije ale nie wiem jak szybko bo nie było to sprawdzane. Maleństwo ma 6.3 cm. Dostałam już skierowanie na drugie prenatalne ale będę je robić dopiero w połowie lipca. Następna wizyta na fundusz dopiero za miesiąc. Dobrze, że w międzyczasie mam prywatną bo byłoby ciężko wytrzymać. Zresztą i tak będzie ciężko [emoji23]
 
Ale fajnie [emoji173] rośnijcie zdrowo:-)
Dobrze, że już szaleje :-)
Jesteśmy po wizycie :)
Mamy już prawie 4,5cm albo 4.3 Ale już z tych emocji nie pamiętam [emoji85]
Serduszko 163 uderzenia na minutę;) Słyszeliśmy serduszko [emoji7][emoji7]
Ale wiercioch taki że szok. Nie mamy żadnego fajnego zdjęcia bo nie mogła nic uchwycić A miałam i przez brzuch i dopochwowo.
Prenatalne za tydzień [emoji108]
 
reklama
Do góry