reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Jestem po wizycie. Z dzidzia wszystko ok :) Fotki nie dostałam :( widziałam, że serduszko bije ale nie wiem jak szybko bo nie było to sprawdzane. Maleństwo ma 6.3 cm. Dostałam już skierowanie na drugie prenatalne ale będę je robić dopiero w połowie lipca. Następna wizyta na fundusz dopiero za miesiąc. Dobrze, że w międzyczasie mam prywatną bo byłoby ciężko wytrzymać. Zresztą i tak będzie ciężko 😂
 
reklama
Jesteśmy po wizycie :)
Mamy już prawie 4,5cm albo 4.3 Ale już z tych emocji nie pamiętam 🙈
Serduszko 163 uderzenia na minutę;) Słyszeliśmy serduszko 😍😍
Ale wiercioch taki że szok. Nie mamy żadnego fajnego zdjęcia bo nie mogła nic uchwycić A miałam i przez brzuch i dopochwowo.
Prenatalne za tydzień 👌
 
A po co sprawdzalas bete na takim poziomie juz? Lekarz ci kazał?
nie 🙄jestem teraz przewrażliwiona...niestety w zeszłym roku przeżyłam poronienie zatrzymane, które nie dało żadnych objawów-wyszło dopiero z rutynowego USG. 20.05 robiłam pełny pakiet badań zlecony wiec przy okazji... a dziś zaniosłam mocz do analizy bakteriologicznej bo coś czuje ze nie tak z moim pęcherzem od wczoraj i tez „przy okazji” ta beta 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
 
Nie wiem czy nie mam jakiegos zapalenia pecherza. Od wczoraj mam tak ze co chwile chce mi sie siku do tego stopnia ze mam wrazenie ze nie wytrzymam a tylko troszke robie. Teraz mnie cos piec zaczeło. Wyniki mialy dzis byc a oczywiscie nie doszły i teraz nie wiem czy przesuwać wizyte z piątku na wczesniej czy juz zaczekac?

Edit. Przemowilam wizyte na srode na 14.00. Mam nadzieje ze do tej pory wyniki dojdą jutro bede dzwonic do laboratorium co oni odwalają. Nie zdziwilabym sie jakby na stary adres wyslali wyniki.

Jakies sposoby domowe? Zurawine juz jem

Jak zaczęło piec to pewnie zapalenie. Tak to zawsze kupowałam furagine, ale w ciąży nie wiem co można wziąć na własną rękę, więc nic nie doradzę. Oby do środy nie piekło bardziej :/
 
nie 🙄jestem teraz przewrażliwiona...niestety w zeszłym roku przeżyłam poronienie zatrzymane, które nie dało żadnych objawów-wyszło dopiero z rutynowego USG. 20.05 robiłam pełny pakiet badań zlecony wiec przy okazji... a dziś zaniosłam mocz do analizy bakteriologicznej bo coś czuje ze nie tak z moim pęcherzem od wczoraj i tez „przy okazji” ta beta 🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Beta na takim etapie rosnie zupelnie inaczej wiec bez sensu ją w ogole robic. Wazne ze nie spada 😊 ja tez cos czuje z pecherzem. Badania robilam w piatek wyniki mialy byc dzis ale nie ma dalej i przesunelam wizyte z piatku na srode w nadzieji ze wyniki juz beda bo boje sie ze taka infekcja zle wplynie.
 
Jak zaczęło piec to pewnie zapalenie. Tak to zawsze kupowałam furagine, ale w ciąży nie wiem co można wziąć na własną rękę, więc nic nie doradzę. Oby do środy nie piekło bardziej :/
Moj wlasnie pojechal do apteki moze mu dadza jakis sok z zurawiny albo cos takiego co w ciazy mozna. Furagine czytalam wlasnie ze nie mozna za bardzo takze pozostaje czekac do srody...mam tylko nadzieje ze wyniki będą bo u mnie z tymi laboratoriami to masakra jakas jest...
 
Nie wiem czy nie mam jakiegos zapalenia pecherza. Od wczoraj mam tak ze co chwile chce mi sie siku do tego stopnia ze mam wrazenie ze nie wytrzymam a tylko troszke robie. Teraz mnie cos piec zaczeło. Wyniki mialy dzis byc a oczywiscie nie doszły i teraz nie wiem czy przesuwać wizyte z piątku na wczesniej czy juz zaczekac?

Edit. Przemowilam wizyte na srode na 14.00. Mam nadzieje ze do tej pory wyniki dojdą jutro bede dzwonic do laboratorium co oni odwalają. Nie zdziwilabym sie jakby na stary adres wyslali wyniki.

Jakies sposoby domowe? Zurawine juz jem
Polecam żurawit jest ziołowy 👍 i picie czystego soku z żurawiny z apteki/zielarskiego i ogólnie dużo płynów żeby wypłukać to dziadostwo. Łącze się w bólu, czekam na wyniki posiewu moczu chociaż u mnie narazie jest w miarę Ok, wczoraj wieczorem było gorzej najwyraźniej sok z żurawiny dał radę 🙏🏼 Mnie w laboratorium powiedzieli, ze jak mocz będzie czysty to wyniki w ciągu 24h będę miała na mailu. Jesli Coś będzie nie tak to nawet 3 dni. Ja się narazie nie umówiłam na wizytę, zadzwonię do lekarza jak będę miała wyniki.


A tak w ogóle nie przywitałam się, a jestem tu nowa - Kinga - bardzo mi miło 🥰
 
reklama
Do góry