reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Polecam żurawit jest ziołowy 👍 i picie czystego soku z żurawiny z apteki/zielarskiego i ogólnie dużo płynów żeby wypłukać to dziadostwo. Łącze się w bólu, czekam na wyniki posiewu moczu chociaż u mnie narazie jest w miarę Ok, wczoraj wieczorem było gorzej najwyraźniej sok z żurawiny dał radę 🙏🏼


A tak w ogóle nie przywitałam się, a jestem tu nowa - Kinga - bardzo mi miło 🥰
Ja niestety w austrii mieszkam wiec go nie dostane tu 😔 zobaczymy co narzeczonemu w aptece doradzą ale jestem pewna ze infekcja bo mam problem z nietrzymaniem. Zawsze jak mam infekcje, ostatnia w lutym i antybiotyk to pojawia sie problem nietrzymania moczu...😭
 
reklama
Narzeczony byl w aptece i aptekarz polecil mu takie granulki z witaminą c, zurawiną i magnezem. Sprawdzal i dla koniet w coazy jest ok. Sama tez sprawdzilam 😆 i tak moge pic 😅 wlasnie sobie rozrobilam i popijam...oby dotrwac do srody.
 
Ja niestety w austrii mieszkam wiec go nie dostane tu 😔 zobaczymy co narzeczonemu w aptece doradzą ale jestem pewna ze infekcja bo mam problem z nietrzymaniem. Zawsze jak mam infekcje, ostatnia w lutym i antybiotyk to pojawia sie problem nietrzymania moczu...😭
Piernik jak będziesz na wizycie to wez cos tez dla narzeczonego :) ja dostalam tabletki i dla siebie i dla męża i nie nawrocila poki co infekcja. Lekarka powiedziała, ze trzeba dzialac dwutorowo bo inaczej noe pozbędę sie :) on dostal tylko jedną tabletke :)
 
Piernik jak będziesz na wizycie to wez cos tez dla narzeczonego :) ja dostalam tabletki i dla siebie i dla męża i nie nawrocila poki co infekcja. Lekarka powiedziała, ze trzeba dzialac dwutorowo bo inaczej noe pozbędę sie :) on dostal tylko jedną tabletke :)
O tak dobrze ze przypomnialas. Zapisze sobie od razu w pytaniach do lekarza 🤗🥰🥰🥰
 
reklama
Do góry