reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Współczuję Ci wymiotów, ja też nadal wymiotuje ale u mnie dopiero 9tydzien. Też mam dwóch chłopców i chciałabym trzeciego ale wszyscy mówią że teraz to dziewczynka, że fajnie mieć dziewczynkę i przydałaby mi się odmiana. Tobie też tak wciskają? Wkurza mnie to! Uwielbiam być chlopakową mamą. Nie chcę piszącej, jęczącej, fochliwej małej baby ....
Tak wszyscy mi mówią że to dziewczynka będzie... A ja dziś kupiłam 3 pajacyki niebieskie z myślą o chłopcu:)
 
Jeszcze mam pytanie...bo dręczą mnie wyrzuty sumienia 🙈 czy Wy sie faktycznie zdrowo odzywiacie? Ja oczywiście się staram...ale... Wczoraj pizza a dziś zrobiłam naleśniki i wpieprzam je...z Nutellą... :( :p a na śniadanie kanapki z masłem orzechowym i twaróg z miodem... :p
Ja przez mdłości jem co mogę i na co mam ochotę, a nie mam wogole apetytu
 
Ja przez mdłości jem co mogę i na co mam ochotę, a nie mam wogole apetytu
Wymioty i mdłości to najgorsze. Ja całymi dniami śpię i nic kompletnie nie robię....masakra . Na szczęście pracuje zdalnie , ostatni projekt chce dokończyć i przechodze na L4 pewnie będzie to koniec lipca :) ale tak obiecałam załodze w pracy, grupie siła.
 
Nie wiem czy nie mam jakiegos zapalenia pecherza. Od wczoraj mam tak ze co chwile chce mi sie siku do tego stopnia ze mam wrazenie ze nie wytrzymam a tylko troszke robie. Teraz mnie cos piec zaczeło. Wyniki mialy dzis byc a oczywiscie nie doszły i teraz nie wiem czy przesuwać wizyte z piątku na wczesniej czy juz zaczekac?

Edit. Przemowilam wizyte na srode na 14.00. Mam nadzieje ze do tej pory wyniki dojdą jutro bede dzwonic do laboratorium co oni odwalają. Nie zdziwilabym sie jakby na stary adres wyslali wyniki.

Jakies sposoby domowe? Zurawine juz jem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Myślicie ze to prawidłowy przyrost? Lekarz dopiero 9 czerwca 😢
Na takim wysokim poziomie bhcg to chyba nie ma norm, które mówią jaki przyrost jest dobry a jaki zbyt niski. Teraz to chyba liczy się tylko to, że rośnie, ale ekspertem nie jestem, więc mogę się mylić.
 
Do góry