reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Na pewno kupisz coś jak Espumisan. Popularne są w Niemczech, więc w Austrii może też kupisz, krople Sab Simplex na kolki, ale substancja czynna symetikon, czyli ta sama co w Espumisanie. Albo po prostu innego coś z tą substancją czynną
Dzis mamy swieto wiec apteki zamkniete ale wzielam nospe wkoncu. Mam nadzieje ze odrobine pomoze. Pytac lekarza czy moge na wzdecia to co napisalas? Bo chyba sab simplex u nas jest czy jest stwierdzone jako bezpieczne w ciazy?
 
reklama
Dzis mamy swieto wiec apteki zamkniete ale wzielam nospe wkoncu. Mam nadzieje ze odrobine pomoze. Pytac lekarza czy moge na wzdecia to co napisalas? Bo chyba sab simplex u nas jest czy jest stwierdzone jako bezpieczne w ciazy?

Wydaje mi się że tak, ale zapytaj lekarza. To jest to samo, co u nas Espumisan :)
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i otrzymałam same dobre wiadomości 😁 mały ma 1,65 cm, serce bije (słyszałam coś pięknego) rozwija się dobrze, u mnie też wszytsko ok, wyniki badań dobre. Lekarz kazał odstawić duphastan i dodatkowy kwas foliowy. Kolejna wizyta za miesiąc 🙂
Czemu bralas duphaston? Napewno pisalas ale wybacz juz nie pamietam tyle postow sie przewija 🙈
 
Miałam plamienie na początku 5 tygodnia, lekarz przepisał zapobiegawczo 🙂
Ciesze sie ze wszystko dobrze ❤ ja biore od 5 tyg ciazy tez bo mi progesteron spadał i pewnie tez bede powoli odstawiac. Z tego co sie dowiedzialam to moj lekarz odstawia calkowicie w 16 tygodniu a od 12 zmniejszenie dawki.
 
Dziewczyny byłam dzisiaj u lekarza i otrzymałam same dobre wiadomości 😁 mały ma 1,65 cm, serce bije (słyszałam coś pięknego) rozwija się dobrze, u mnie też wszytsko ok, wyniki badań dobre. Lekarz kazał odstawić duphastan i dodatkowy kwas foliowy. Kolejna wizyta za miesiąc 🙂
Cudowne wieści! :) Gratuluję!
 
reklama
Do góry