reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Podziwiam osoby cwiczące naprawde mocno. Ja przed ciaza cos tam cwiczylam z nudow w domu przed youtubem z jakimis trenerami ale 2 miesiace i na tym sie skonczylo bo nie mialam motywacji. Teraz w ciazy to najwiekszym wysilkiem jest isc do sklepu i z powrotem gdzie mam wyjscie na 1 pietro. Tak sie niesamowicie mecze ze chodze mega powoli bo zaraz mam zadyszke. Ale to kwestia indywidualna napewno. Zalezy na ile.lekarz ci pozoli i na ile ty sie dobrze czujesz. Ja totalnie nie mam sily na nic.
Ja nie mam lepiej bo mieszkam na 4 piętrze bez windy a do najbliższego sklepu 10 minut i wszędzie jeżdżę autobusem miejskim bo bym była mokra jak szczur jak bym tyle chodziła dziennie [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja nie mam lepiej bo mieszkam na 4 piętrze bez windy a do najbliższego sklepu 10 minut i wszędzie jeżdżę autobusem miejskim bo bym była mokra jak szczur jak bym tyle chodziła dziennie [emoji23][emoji23]
O matko 4 pietro 😱 jako dziecko mieszkalam na 4 pietrze bez windy tragedia. Moja mama jak w ciazy byla to pamietam ze mnie i siostre do sklepu wysylala bo nie byla w stanie tyle pieter latac z zakupami. A powiedz mi jak planujesz z wozkiem wychodzic na 4 pietro? Troche ciezko :( my sie musimy przeprowaszic bo nie dam rady z wozkiem po schodach. Niby 1 pietro ale u mnie w kamienicy 1 pietro jest jakby na 2 pietrze 🤣 bo na parter tez są schody...
 
O matko 4 pietro [emoji33] jako dziecko mieszkalam na 4 pietrze bez windy tragedia. Moja mama jak w ciazy byla to pamietam ze mnie i siostre do sklepu wysylala bo nie byla w stanie tyle pieter latac z zakupami. A powiedz mi jak planujesz z wozkiem wychodzic na 4 pietro? Troche ciezko :( my sie musimy przeprowaszic bo nie dam rady z wozkiem po schodach. Niby 1 pietro ale u mnie w kamienicy 1 pietro jest jakby na 2 pietrze [emoji1787] bo na parter tez są schody...
Jak mąż będzie wychodził do pracy to będzie znosił a wieczorem wnosil[emoji1787]

A tak na poważnie to przejdę się do spółdzielni i zapytam się o taki sam metraż ale na niższym piętrze. Ale dopiero pójdę jak będę miała pewność że zarodek i serduszko jest.
 
Stresa mam lekkiego dostalam wyniki z dzis. Beta w poniedzialek byla 243.7 a dzis 1791 czyli przyrost wedlug kalkulatora jest w normie ale prpgesteron jak mialam 29.98 to mam 24.90...co moze byc powodem ze opadl. Martwic sie? Czy to dlatego ze w innych laboratpriach wykonywane bylo badanie. Normy generalnie sa w obu laboratoriach inne ale zblizone bardzo..niby 1 trymestr progesteron od 13 do 44 no ale mi spadl o 5...martwic sie? W czwartek mam lekarza boje sie teraz troche
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
W pierwszej ciazy mieszkalismy w mieszkaniu na 4 pietrze bez windy. Mieszkalismy tam az do momentu jak bylam w drugiej ciazy. Do dzisiaj pamietam zakupowy horror. I przeprowadzka tez horror.

King - ja kupilam sobie bieznie doslownie 4 miesiace temu. Biegalam i cwiczylam bo chcialam jakos dojsc do siebie po drugiej ciazy. No i mi sie trzecia przytrafilla 😅 Niestety od miesiaca na nia nie wchodze bo w pierwszych tygodniach bylam tak zmeczona ze nie widzialam na oczy a teraz mam potworne mdlosci i wysilek fizyczny to ostatnie na co mam ochote :p Co do ciezarow to nie wiem, wydaje mi sie ze to niezbyt bezpieczne w ciazy. Bieganie, spacery jeszcze spoko, ale dzwiganie nie bardzo.

Sa tu jakies dziewczyny ktore beda mialy trzecie dzieciatko? Bo tak rozmawiamy o duzym brzuchu.. i ja mam taki kurde 5 miesiac juz :D
 
Stresa mam lekkiego dostalam wyniki z dzis. Beta w poniedzialek byla 243.7 a dzis 1791 czyli przyrost wedlug kalkulatora jest w normie ale prpgesteron jak mialam 29.98 to mam 24.90...co moze byc powodem ze opadl. Martwic sie? Czy to dlatego ze w innych laboratpriach wykonywane bylo badanie. Normy generalnie sa w oby laboratoriach te same...niby 1 trymestr progesteron od 13 do 44 no ale mi spadl o 5...martwic sie? W czwartek mam lekarza boje sie teraz troche
Ja myśle ze to wina tego ze było robione w innym laboratorium moim zdaniem nie nasz się co martwić tylko cieszyć ,ze beta tak ładnie rośnie 😁
 
reklama
Stresa mam lekkiego dostalam wyniki z dzis. Beta w poniedzialek byla 243.7 a dzis 1791 czyli przyrost wedlug kalkulatora jest w normie ale prpgesteron jak mialam 29.98 to mam 24.90...co moze byc powodem ze opadl. Martwic sie? Czy to dlatego ze w innych laboratpriach wykonywane bylo badanie. Normy generalnie sa w oby laboratoriach te same...niby 1 trymestr progesteron od 13 do 44 no ale mi spadl o 5...martwic sie? W czwartek mam lekarza boje sie teraz troche
Ja badalam Progesteron we wtorek i miałam 23 z groszem, ( w tym wzięte 2 tabletki luteiny przez plamienia przed pobraniem ) i lekarz mówił że jest ok.
 
Do góry