reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
My mieliśmy kota Leona, bardzo chciałam dać tak synkowi na imię, ale mąż sobie nie potrafi tego wyobrazić i za żadne skarby nie daje się przekonać 😂 A imię mi się mega podoba 😍

Właśnie mi jedyne w tym momencie imię dla chłopca podoba się Leon, ale ostatnio byliśmy u ciotki narzeczonego i był tam kot Leon i teraz nie wiem 😂😂🙈
 
Właśnie mi jedyne w tym momencie imię dla chłopca podoba się Leon, ale ostatnio byliśmy u ciotki narzeczonego i był tam kot Leon i teraz nie wiem 😂😂🙈

Dużo zwierząt ma ludzkie imiona, jeśli za bardzo Wam się nie kojarzy, to ja bym nie zwracała uwagi 😁 My go mieliśmy kupę lat, więc jednak mocno utożsamiamy z nim to imię xD
 
@niemandin to pracowite przedpołudnie :D

ja powoli kończę z praca na dziś bo i tak niewiele mam do roboty. Zaraz idę do kumpla na kawę, on sie kotem ma zająć nam na weekend. I musiałam mu nasciemniac bo on jak smok pali a nie mam zamiaru tego wdychać.
 
@niemandin to pracowite przedpołudnie :D

ja powoli kończę z praca na dziś bo i tak niewiele mam do roboty. Zaraz idę do kumpla na kawę, on sie kotem ma zająć nam na weekend. I musiałam mu nasciemniac bo on jak smok pali a nie mam zamiaru tego wdychać.

Dzisiaj miałam niespodziewany przypływ energii, ale teraz jestem padnięta jakbym 10 ogródków przekopała 😂 Coś za coś xD

Jakiś ciekawy wypad Wam się zapowiada na weekend? :)
 
reklama
Dzisiaj miałam niespodziewany przypływ energii, ale teraz jestem padnięta jakbym 10 ogródków przekopała 😂 Coś za coś xD

Jakiś ciekawy wypad Wam się zapowiada na weekend? :)
Jedziemy do Krakowa na weekend rocznicowy ;) głównie w planach ojcowski park narodowy ale zobaczymy co i jak ;)

Mnie dzisiaj albo jutro po południu tez czekają solidne porządki. Ale będę się tym martwić później :D
 
Do góry