reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja mam bardziej napady zimna niż gorąca. W salonie jak leżę muszę mieć koc a dziś nawet skarpety zimowe frotowe założyłam 😂 co do imion mieliśmy już wybrane dawno Wiktoria i Kacper ☺️ Ja od 2 dni naprawdę czuje się super w porównaniu z tym co było to jest bajka. Wiadomo jak biorę tabletki to mam odruchy ... i rano tez muszę szybko zjeść a biore na pusty żołądek letrox wiec ciężko nie raz jest ale już apetyt mi wraca nawet po raz 1 od miesiąca wczoraj zrobiłam sama gyrosa z frytkami i mi nie śmierdziało mięso 😜
 
reklama
Ja mam dokladnie tak samo. A jak przeciągnę ten głód (bo np. nie chce mi się wstawać) to już wiem, ze mimo ze zjem, to cały dzień już będzie do d. No i ciagle jestem nienażarta, jak na razie schudłam 3 kilo, ale z dzidzia wszystko dobrze. A dobry masz cukier? Mi wyszedł na granicy normy, ale ja brałam przed ciąża metformine i w ciąży do niej wróciłam i badając cukier jest Ok, a ultra ścisłej diety cukrzycowej nie mam.
Jutro dopiero ide na badania...chyba zrobia mi tez cukier...powinni tak mysle. Ja schudlam tez 3kg, bylo 2 mniej ale wczoraj patrze na wage i znowu kilo w dol, az wolalam chłopa zeby sie zwazyl bo nie wiem czy oszukuje czy o co chodzi
 
Akuku a wiesz ze ja tez mualam wrazenie ruchow? Nie bylam pewna i nie pisalam ale po twoim poscie juz wiem ze to byly one :) takie plumkanie na dole :)

Mialam dwa razy taki napad pod prysznicem, myslalam ze zemdleje, ostatnim razem ledwo sie ubralam i wyszlam z lazienki, lezalam na lozku z 15 minut i dochodzilam do siebie...

Mnie sie podoba Jakub, coreczka tez mowi ze jak bedzie braciszek to bedzie Kubus. Z tym, ze wlasnie 10 lat temu mialam psa Kubusia no i nie wiem, czy tak nie glupio wlasnie :)

Mnie dla dziewczynki podoba sie Anastazja :) a ze mamy krotkie nazwisko to by pasowalo. Pierwsza corcia ma na imie Natalia i szczerze nowiaz zadne imie nie podoba mi sie tak bardzo jak to :)
Ja mam kota z ludzkim imieniem ale absolutnie nie podoba mi się u ludzi więc bezpieczne było.

W sumie jak tyle lat minęło to nie wiem, jak uważasz :D pytanie kto pamięta. U nas ten psiak jest na każdym spotkaniu rodzinnym więc nie wyobrażam sobie, że siedzimy przy wigilijnym stole i ktoś woła Kubuś i nie wiadomo czy do psa czy do mojego dziecka :D
 
Co do napadow zimna i goraca to ja tez mam, raz tak raz tak, chodze w bluzkach na ramiaczkach a na to bluza polarowa, zebym mogla szybko zmienic 😅
Na brzuchu jeszcze moge spac, no chyba, ze mam wzdecia to wtedy nie.
Na temat imion z m jeszcze nie rozmawialismy, na pewno stwierdzi, ze za wczesnie. Natomiast mi sie podoba dla dziewczynki Stella, ale wczoraj m z corka wybierali imie dla lalki i razem stwierdzili, ze Stella to dla psa i ze jemu sie podoba Noemí. Corka ma Susanna Sofía. Jeszcze Stefanía mi sie podoba, ogolnie imiona na S 😁
 
Jutro dopiero ide na badania...chyba zrobia mi tez cukier...powinni tak mysle. Ja schudlam tez 3kg, bylo 2 mniej ale wczoraj patrze na wage i znowu kilo w dol, az wolalam chłopa zeby sie zwazyl bo nie wiem czy oszukuje czy o co chodzi
Różnie to bywa, moja znajoma niedawno urodziła i w ciąży przytyła 5 kilo, chociaż ogólnie bardzo wychudła przez dietę cukrzycowa. Nie martw się. I zamień przekąskę na coś innego, banan to słaby pomysł, w szczególności ten dojrzały, bo powoduje szybki wyrzut insuliny do krwi, cukier zaczyna spadać i tak w kółko, przez co znowu jesteś głodna.
 
Hej ! Kurcze rzadko tu bywam, bo praca a po pracy śpię [emoji85][emoji85] wczoraj byłam u lekarza , było USG , serduszko ładnie bije , zarodek ma 1,45 cm ,równy 8 tydzień się zaczął także mała fasolka [emoji3059][emoji3059] plamienia ustały i mam nadzieję że tak zostanie[emoji123]cały czas biorę luteinę dopochwowo, jutro mnie czekają badania na czczo , nie wiem jak to wytrzyma [emoji1787][emoji1787]
Bardzo się cieszymy [emoji3590]
 
Ja mam kota z ludzkim imieniem ale absolutnie nie podoba mi się u ludzi więc bezpieczne było.

W sumie jak tyle lat minęło to nie wiem, jak uważasz :D pytanie kto pamięta. U nas ten psiak jest na każdym spotkaniu rodzinnym więc nie wyobrażam sobie, że siedzimy przy wigilijnym stole i ktoś woła Kubuś i nie wiadomo czy do psa czy do mojego dziecka :D

My mieliśmy kota Leona, bardzo chciałam dać tak synkowi na imię, ale mąż sobie nie potrafi tego wyobrazić i za żadne skarby nie daje się przekonać 😂 A imię mi się mega podoba 😍
 
Dzień dobry 😀 ja dopiero wstałam🤫 pierwszy raz od początku ciąży czuje się wyspana 😁 trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty a na deser wrzucam wczorajsze zdjęcie mojego szkraba 😘😍
Dobra rączka 😁
 

Załączniki

  • IMG_20200521_111619.jpg
    IMG_20200521_111619.jpg
    793,4 KB · Wyświetleń: 81
U mnie dziewczynka bedzie Aleksandra, albo Zosia.. Ale raczej Ola. :) na chlopca nie mamy pojęcia... Mam 7 bratankow i te najlepsze imiona juz zajęte [emoji23] wiec bedziemy myslec.. Podoba nam sie Filip, ale znowu bliscy znajomi maja roczniaka tak :D ewentualnie Mikołaj jak się 6go urodzi. :)
No i na pewno dzieci na drugie imię będą miały moje albo meza imie :) zawsze tak chcialam :) troche dlugie będzie Aleksandra Magdalena [emoji23] ale trudno :D

Ktora zamawialas? :D
Mikołaj to super imię [emoji3059] i świetne chłopaki z nich - jeden taki 15 latek o 6.00 przyniósł mi śniadanie do łóżka [emoji3590]
 
reklama
Różnie to bywa, moja znajoma niedawno urodziła i w ciąży przytyła 5 kilo, chociaż ogólnie bardzo wychudła przez dietę cukrzycowa. Nie martw się. I zamień przekąskę na coś innego, banan to słaby pomysł, w szczególności ten dojrzały, bo powoduje szybki wyrzut insuliny do krwi, cukier zaczyna spadać i tak w kółko, przez co znowu jesteś głodna.
Ogolnie bananow nie lubie, ale to bylo najszybsze co moglam zjesc 😅
 
Do góry