reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Witam sie i ja 😊
Akuku i malina04 gratuluje ruchow dzidzi, to musi byc cudowne 😊
Karanga - tak ja pamietam ze w pierwszej ciazy mloda niezle dawala mi popalic z kopniakami w zebra, naprawde mialam wrazenie jakby chiala sobie tamtedy wyjscie wykopac 😂 A do tego jeszcze przez ostatnie 2 miesiace miala prawie codziennie czkawki i umieralam ze smiechu jak mi ten brzuch skakal 😂
Wszystkim ktore juz wstaly i sie mecza z roznymi dolegliwosciami zycze zeby zaraz przeszlo i zycze wszystkim milego dnia 😊 U mnie zwykle poranki sa ok, dopiero popoludniu jest gorzej.
 
reklama
Super, uff kamień z serca 🙂 a co w ogóle mówili lekarze na IP, dali jakieś zalecenia, czy tylko kroplówka i radź sobie?
Dzisiejszą opieka że względu na koronę wola o pomstę do nieba. Dostałam kroplówkę a zalecenia takie że jak nie będzie poprawy to spowrotem do nich ale już na oddział. Póki co nie wymiotuję mam lekka biegunkę skręca mi jelitami i lekka temp tak jest ok
 
Byłam wczoraj na badaniu krwi, mocz itp kolejka że hej oczywiście w niej stałam potem się dowiedziałam że nie muszę (zapomniałam o tym) teraz jak przyjdę wchodzę pierwsza już nie pamiętam co ile robi się krew mocz


Ja w poprzedniej ciąży stałam tez w kolejce. Teraz korzystam z prawa ktore jest dla nas. Ostatnio na badaniach krwi lało Jak z cebra. Kolejka na 2 h czekania. Wiec podchodze bezposrednio przed drzwi. laboratorium było jesscze zamknięte a ludzie sie na mnie patrzeli jak na kosmitke. Po chwili przyszla Pani z wiekszym brzuszkiem na krzywa cukrowa, wiec ja puscilam przed siebie w kolejce. Jak pielegniarka zaczela wpuszczac to odrazu zakomunikowala, ze pierw przyszle mamusie. Jak czekałam na pomiar temp to Pan spytał czy mam dokument potwierdzajacy ciaze ze sie tak bezczelnie wpycham,😂😂😂 no coz zawsze nosze wiec pokazalam 😊😊
 
Dzisiejszą opieka że względu na koronę wola o pomstę do nieba. Dostałam kroplówkę a zalecenia takie że jak nie będzie poprawy to spowrotem do nich ale już na oddział. Póki co nie wymiotuję mam lekka biegunkę skręca mi jelitami i lekka temp tak jest ok
A dasz radę coś jeść? Masakra już mnie tak wkurza ten wirus ze🤬🤬 tak jak by oprócz niego nie istniały inne choroby...
Mam nadzieje ze się wszytsko uspokoi i nie będziesz musiała iść na oddział.
Trzymam kciuki żeby już tylko lepiej było ✊✊✊ a kiedy masz jakąś wizytę u gina?
 
Czy któraś też już nie śpi? O 4.30 dostałam takiego skrętu jelit, męczyłam się z bólem, a teraz popędziło mnie aż na kibelek i oczywiście biegunka... Gdzie raczej na codzień walczę z zaparciami..
Ja sie budzilam w nocy chyba co 2h. O 1 w nocy jak wstalam pamietam wrpcil narzeczony z pracy dal mi buziaka a ja sie udarłam że głooodna ale tak bezwładna bylam ze mnie bananem karmil bo normalnie sily nie mialam a jadlam przed 24...
Wczoja w ogole mialam takie straszne wzdecia, nie wiem os czego bo jadlam to co zawsze i nigdy nic mi z tych rzeczy nie zaszkodzilo. Ale wiesz co z ta biegunka to chyba jakis wirus w polsce panuje. Alysze ze juz ktoras osoba wlasnie ma.
 
Ja w poprzedniej ciąży stałam tez w kolejce. Teraz korzystam z prawa ktore jest dla nas. Ostatnio na badaniach krwi lało Jak z cebra. Kolejka na 2 h czekania. Wiec podchodze bezposrednio przed drzwi. laboratorium było jesscze zamknięte a ludzie sie na mnie patrzeli jak na kosmitke. Po chwili przyszla Pani z wiekszym brzuszkiem na krzywa cukrowa, wiec ja puscilam przed siebie w kolejce. Jak pielegniarka zaczela wpuszczac to odrazu zakomunikowala, ze pierw przyszle mamusie. Jak czekałam na pomiar temp to Pan spytał czy mam dokument potwierdzajacy ciaze ze sie tak bezczelnie wpycham,😂😂😂 no coz zawsze nosze wiec pokazalam 😊😊
A on miał dokument potwierdzający że jest facetem? Bo okazał się zwykym ch@@m... Przepraszam ale mnie tak wkurzają takie osoby...
Ja 3 razy byłam na badaniach krwi i 3 razy ktoś miał problem o to że wchodzę bez kolejki, tłumaczę ze jestem w ciąży mam cukrzycę muszę być na czczo i nie mogę czekać... Nie ważne, bo oni tu stoją od wczoraj...
 
Ja w poprzedniej ciąży stałam tez w kolejce. Teraz korzystam z prawa ktore jest dla nas. Ostatnio na badaniach krwi lało Jak z cebra. Kolejka na 2 h czekania. Wiec podchodze bezposrednio przed drzwi. laboratorium było jesscze zamknięte a ludzie sie na mnie patrzeli jak na kosmitke. Po chwili przyszla Pani z wiekszym brzuszkiem na krzywa cukrowa, wiec ja puscilam przed siebie w kolejce. Jak pielegniarka zaczela wpuszczac to odrazu zakomunikowala, ze pierw przyszle mamusie. Jak czekałam na pomiar temp to Pan spytał czy mam dokument potwierdzajacy ciaze ze sie tak bezczelnie wpycham,😂😂😂 no coz zawsze nosze wiec pokazalam 😊😊

Właśnie ja ostatnio na pierwszych badaniach stałam 1,5 godziny w kolejce :/ Głupio mi było się wpychać, bo ani brzucha, to był 7 tydzień, to stwierdziłam, że nie ma potrzeby i że to przesada. Ledwie ustałam 😩 Wcześniej na czczo mogłam nawet do 12 wytrzymać, teraz od razu po obudzeniu muszę coś zjeść, inaczej kręci mi się w głowie i mam wrażenie, że zaraz zemdleję. Dlatego na następnych badaniach nie popełnię tego błędu i skorzystam z przywileju.
 
A dasz radę coś jeść? Masakra już mnie tak wkurza ten wirus ze🤬🤬 tak jak by oprócz niego nie istniały inne choroby...
Mam nadzieje ze się wszytsko uspokoi i nie będziesz musiała iść na oddział.
Trzymam kciuki żeby już tylko lepiej było ✊✊✊ a kiedy masz jakąś wizytę u gina?
Jem lekko strawnie ale staram. Się coś jeść. Pić też pije i juz nie wymiotuję a to też dobrze. Wizyta dopiero 9 czerwca
 
reklama
Hej
A on miał dokument potwierdzający że jest facetem? Bo okazał się zwykym ch@@m... Przepraszam ale mnie tak wkurzają takie osoby...
Ja 3 razy byłam na badaniach krwi i 3 razy ktoś miał problem o to że wchodzę bez kolejki, tłumaczę ze jestem w ciąży mam cukrzycę muszę być na czczo i nie mogę czekać... Nie ważne, bo oni tu stoją od wczoraj...

Jeśli nie zapytał o to w bezczelny sposób to też go rozumiem, bo wiele kobiet potrafi kłamać, bądź wykorzystywać to prawo w złym celu a potem innym się obrywa.. jak jeszcze nie byłam w ciąży i stałam w kolejce w sklepie to przed kolejkę wypchała się babka w ciąży z facetem z wódką i zapitą.. masakra 🤦🏼‍♀️
 
Do góry