reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja wczoraj też znalazlam w tym samym miejscu na srodku. Tylko zastanawia mnie czemu najpierw znalazlam na boku bardziej :D czy dzieci w 10 tyg potrafi się przemieścić ?
Do tego usg bede skręcać sobie że bliźniaki :p
Heheh ja po lewo tętnice swoją znalazłam to pierwszy razem 😂 ale ona nie przekraczała 90 a na dzidziola to od razu powyżej 120. Nie mam pojęcia czy się przemieszcza 😂😜 może bliźniaki jak mówisz 🥰 wizyta chyba już nie długo nie ?
 
reklama
Kiedy skoncza sie te mdlosci 😭 zjadlam wlasnie kolacje i sie mecze znowu z odruchami wymiotnymi. Nie chce wymiotowac bo dopiero przyjelam tabletke niedawno. W poniedzialek wskakuje w 11 tydzien a nie zapowiada sie zeby przechodzilo. Jestem taka wyczerpana. Marze o tym zeby miec ochote na jakiekolwiek jedzenie, na cokolwiek a moge przymierac glodem i mimo to nic nie chce przejsc, wciskam w siebie tylko jakies zupy czy kisiele. Teraz rosol z makaronem i juz makaron nie siadł 😪
Mi się nasilily powrotem wymioty, masakra. Cały tydzień jak niezywa.
 
Mi się nasilily powrotem wymioty, masakra. Cały tydzień jak niezywa.

Kurczę dziewczyny, jak tak Was czytam, to bardzo Wam współczuję i jednocześnie jestem wdzięczna, że mnie to omija... Chociaż często spotkałam się z opiniami, że pierwsza ciąża przebiegała gładziutko, a kolejne dawały w kość 😱 Więc nie chwalę dnia, następna może nie być taka łaskawa xD
 
Ja dzisiaj zaczęłam 12 tydzień. Ale apetytu jak nie mialam tak dalej nie mam. Liczę, że po I trymestrze magicznie wróci 😊
Właśnie wstałam i muszę sie zmusić do zjedzenia czegos.

Dzisiaj o 16 jest live na instagramie u mamyginekolog odnośnie cukrzycy ciążowej.
 
Wlasnie szwagierka zapytala sie mnie czy mam jakis test ciazowy bo chciala zrobic. Nie wiem dlaczrgo ale mnie to strasznie zdenerwowalo. Ona jest taka wscibska bardzo. Wiedzialam ze jak uslyszala ze jesten w ciazy i ze 1 poronilam to chciala tez zajsc. Z tym ze ma problem bo nie ma naturalnej owulacji niby itp. Ma 1 dziecko, nie wychowany 7 latek. Dramat. Siedzac z nim ostatnio nie dawalam juz psychicznie rady. Mozna go nazwac zwierzeciem a nie dzieckiem naprawde nie widzialam nigdy tak niewychowanego dziecka. Nawet sobie nie wyobrazacie. I jak mysle ze mialaby byc w ciazy w tym samym czasie (i tak juz mnie uczy jak byc w ciazy i co mam robic) plus fakt ze nasze dzieci moglyby byc w tym samym wieku doprowadza mnie do szalu. Z tego wzgledu ze zwyczajnie balabym sie o swoje dziecko na jakis spotkaniach rodzinnych patrzac na to jak jest wychowane jej to starsze. No i jeski famtycznie jej orzypuszczenie by sie potwierdzilo zaczelo by sie jeszcze wieksze gadanie ze a ona w ciazy to po gorach chodzi a ty nawet nie masz sily z lozka wstac itp...nie wiem powiedzcie mi dlaczrgo az tak mnie to zlosci 😵
 
A pijesz wystarczająco dużo wody? Sprawdzałaś ciśnienie?
Ja niestety juz od kilku lat mam migreny i zwykle trwaja tak wlasnie ok 4 dni, wiec mam nadzieje ze dzis sie to skonczy. Cisnienia nie mierzylam, a z woda to faktycznie slabo, bo po wodzie zaraz mnie mdli, staram sie przynajmniej soki pic choc to nie to samo.
Sprobuje dzis przerobic stare dzinsy na ciazowe, ciekawe czy mi sie uda.
 
Ja niestety juz od kilku lat mam migreny i zwykle trwaja tak wlasnie ok 4 dni, wiec mam nadzieje ze dzis sie to skonczy. Cisnienia nie mierzylam, a z woda to faktycznie slabo, bo po wodzie zaraz mnie mdli, staram sie przynajmniej soki pic choc to nie to samo.
Sprobuje dzis przerobic stare dzinsy na ciazowe, ciekawe czy mi sie uda.
Współczuję bólu głowy. A jak będziesz przerabiać? Zrób zdjęcia przed i po :)
 
Ja niestety juz od kilku lat mam migreny i zwykle trwaja tak wlasnie ok 4 dni, wiec mam nadzieje ze dzis sie to skonczy. Cisnienia nie mierzylam, a z woda to faktycznie slabo, bo po wodzie zaraz mnie mdli, staram sie przynajmniej soki pic choc to nie to samo.
Sprobuje dzis przerobic stare dzinsy na ciazowe, ciekawe czy mi sie uda.
Nie zazdroszczę migreny. Też miewam ale bardzo rzadko (raz na kilka lat) i atak nigdy nie trwał dłużej niż kilka godzin, jednak jego natężenie odbierało mi możliwość funkcjonowania. Musiałam leżeć po ciemku (światłowstręt) z okładem na głowie, zażywać silne leki przeciwbólowe i starać się zasnąć - co nie było łatwe. Nie wiem co bym zrobiła gdyby dopadł mnie teraz gdy jestem w ciąży.
Mam nadzieję, że Twoja migrena wkrótce odpuści. Trzymam kciuki za przerabianie spodni, wierzę że wyjdą bombowo :)
 
reklama
Kup sobie zestaw do robienia w domu - trochę trzeba cierpliwości, żeby sie nauczyć, ale jak dojdziesz do wprawyto jest super i tanio :) Ja tak już od ponad 5ciu lat robię, tylko dobrą proteinową bazę kup, żeby się pazurki nie niszczyły.
A wciąży można robisz sb hybrydy???hmmm
 
Do góry