reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja dziś w nocy około 3 jechałam odebrać brata i też musiałam coś zjeść [emoji87][emoji85] masakra ja zauważyłam że muszę teraz po prostu dużo częściej jeść [emoji4]
Ja dziś oczy jak 5 zł o 5 rano już spać nie mogę ale nie wiem czy nie z głodu bo wczoraj kolacji nie zjadłam wiec już letrox zapodalam czekam pół godzinki i jem jakieś śniadanko najwyżej drzemka pójdzie później [emoji12]
 
reklama
Moja mama jest niesamowita 😅 dojechala dzis o 5 rano paczka od niej. Wczoraj o 14 przewoznik ją zabral. I rozpakowywuje a tam maaasa miesa, zamrozone wlozone w styropian z takimi mrozacymi wkladami (przetrwalo i mieso wciaz bylo zamrozone...szok po 16h jazdy), 2 opakowania wiejskich jajeczek od babci, w sloikach takie nwm co to jest koncentrat z kiszonych ogorkow? No to do zupy ogorkowej 😂 1kg orzechow ktore tata łupał, masa lekow typu magnez potas i kilka opakowan prenatal duo, sukienka, ulubiony sos łowicz meksykanski i taki sosik inny do miesa. No jestem w niebie 😂😂😂 tak czulam ze pol domu mi zapakuje a prosilam jedynie o leki 😅 kochana mamusia..🥰
 
Do ochrony przed słońcem dla kobiet w ciąży i niemowląt polecam wspomnianyg wcześniej olejek z pestek malin i kosmetyki serii Avene.
 
Ja dziś w nocy około 3 jechałam odebrać brata i też musiałam coś zjeść [emoji87][emoji85] masakra ja zauważyłam że muszę teraz po prostu dużo częściej jeść [emoji4]

Ja porównując swoje wcześniejsze nawyki żywieniowe stwierdzam, że dziecko mądrzejsze od matki 😂 Wcześniej kawa na czczo, śniadanie o 10 w pracy, potem obiad albo i nic 😱 Teraz w końcu jem, jak dietetyk przykazał, mało a często xD I nawet śniadanie z rana wmuszę w siebie 😁
 
reklama
Dziś sprawdzałam bąbelka 155 tętno płodu ❤️ Znalazłam tym razem od razu w tym samym miejscu dzidzia 💙

Ja wczoraj też znalazlam w tym samym miejscu na srodku. Tylko zastanawia mnie czemu najpierw znalazlam na boku bardziej :D czy dzieci w 10 tyg potrafi się przemieścić ?
Do tego usg bede skręcać sobie że bliźniaki :p
 
Do góry