reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Kiedy skoncza sie te mdlosci 😭 zjadlam wlasnie kolacje i sie mecze znowu z odruchami wymiotnymi. Nie chce wymiotowac bo dopiero przyjelam tabletke niedawno. W poniedzialek wskakuje w 11 tydzien a nie zapowiada sie zeby przechodzilo. Jestem taka wyczerpana. Marze o tym zeby miec ochote na jakiekolwiek jedzenie, na cokolwiek a moge przymierac glodem i mimo to nic nie chce przejsc, wciskam w siebie tylko jakies zupy czy kisiele. Teraz rosol z makaronem i juz makaron nie siadł 😪
Myślę, że mogę Cię pocieszyć, dziś weszłam w 12tc A od dwóch dni czuję się o niebo lepiej! Wcześniej nie mogłam normalnie funkcjonować, wiadomo doskwierają mi różne dolegliwości ale nie tak jak wcześniej ! 💖🏵 mam nadzieję że u ciebie się polepszy 😊
 
reklama
Ale to nie dotyczy ludzi takich jak Ty którzy sobie przyjadą ślub załatwić tylko takich co pracują za granicą i codziennie ją przekraczają jeżdżąc do pracy
Z tym ze gdzies czytalam ze moze byc tak ze z granicami nie wiadomo na 1000% ale 15.06 ostatecznie tak bedzie juz...zobaczymy
 
Miałam 95, norma do 92.
Ja mam takie kłucia. Ciebie zgina jak zakluje a mnie prostuje z bólu [emoji1751] miałam tak też w poprzedniej ciąży. U mnie może to przez tyłozgięcie macicy bo mam podobno spore.


Trzymam kciuki, zeby tak właśnie było [emoji110]


Niestety nie mam isofixa ale to zapinanie z tyłu nie jest takie zle jak to pod fotelem i chyba się zdecyduje na ten adapter.


6/7 godzin w aucie to nie tak długo. Jak lekarz nie będzie widział przeciwwskazań to czemu nie.


Przykro mi. A dużo ponad normę miałaś ten wynik? Ja się boję, że u mnie też będzie cukrzyca ciążowa a ja jestem dupa i chyba mam jakąś wrażliwa skórę bo też bola mnie jakiekolwiek wkłucia albo jak się czymś przetnę to dla mnie też spory ból.


Gratuluję ciąży i witam [emoji846]


W poprzedniej ciąży brałam progesteron do samego końca ciąży. W tej mysle, że też tak będzie u mnie tym bardziej, że chodzę do tego samego lekarza.
 
Ja tez z tym wirusem to już tak na luzie. Tak jak @Blaankaa

Normalnie chodzę cały czas do sklepów, byłam na ślubie, jeździmy w góry, w tym tygodniu mamy zamiar spotkać się ze znajomymi.

Do rodziców bym pojechała ale na razie o ciąży nie chce mówić a jak mnie złapią mdłości to ciężko się tłumaczyć.
 
Z pieczoną rybą?
Właśnie przyjaciółka ze swoją bratowa A mi również bliska osoba przywiozly mi sushi własnoręcznie robione. A ja siedzę i becze tak za nimi tęsknię :( już mi bokiem ten koronawirus wychodzi, choć myślę że tu hormony maja duze znaczenie...
 
Ale to nie dotyczy ludzi takich jak Ty którzy sobie przyjadą ślub załatwić tylko takich co pracują za granicą i codziennie ją przekraczają jeżdżąc do pracy
Nie chodzi ze tylko ci co pracuja codziennie. Podobno ze majacych prace lub szkole besacych w uni europejskiej. Ja studiuje w polsce wiec moge granice przejechac bo posiadam takie papiery. Tak przynajmniej dowiadywal sie znajomy. Wszystko sie wyhasni na przestrzeni tygodnia. Po co od razu pisac "takich ludzi jak ty chcacych sobie slub zalatwic" akurat naleze do tych osob ktore granice przekroczyc moga... bo jestem uczniem w polskiej szkole 🤷‍♀️ wszystko jest napisane w tym co wstawilam nie rozumiem po co od razu tak niemiło...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ciesze sie, ze jedziecie! Wypocznij tam za mnie, bo juz strasznie dawno nie bylam w gorach. Ja niestety nadal leze z moja migrena... Wczoraj przed snem zaliczylam zyganko i juz sama nie wiem czy teraz mnie mdli od ciazy czy od migreny, ale jest okropnie 😢🤢🤕
Współczuję. Mnie dzisiaj też coś głowa ćmi przez cały dzień, do teraz (jest przed północą). Oby jutro było lepiej.
 
Do góry