reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@silverwomen , kochana spokojnie.
Jak masz w domu to weź magnez, jeśli bierzesz jakiś progesteron to weź sobie dodatkową dawkę, jeśli bardzo Cię boli i czujesz skurcze ja bym wzięła nospe ( pół tabletki), jak masz to zaparz sobie melisę.
Poluz się a nogi daj na poduszki, spróbuj zasnąć i najważniejsze, wiem że to będzie trudne ale staraj się nie gmerac tam sobie żeby sprawdzić czy znowu się coś pokazało, na spokojnie.
Prawoe każda z nas miała delikatne plamienia, póki są brązowe nie jest źle
Zaraz sobie zrobię melise. Jestem już po jednym poronieniu nie dam chyba rady przejść przez to drugi raz.
 
Ja prowadziłam auto do samego końca:) codziennie wozilam dzieci do szkoły. Nigdy nie miałam adaptera (Ale ja mam nadmiar skóry wiec u mnie i tak pas trzymał się pod brzuchem) no i ja mam vana wiec siedzę wysoko.
Nawet wole ja prowadzić niż jak m prowadzi, bo jak już wyższa ciąża to każde dziury czy topy czuć.. Tak samo przy zakręcie, A jak skurcze łapią to już wgl. Więc zawsze mu muszę przypominać zeby delikatnie w zakręt wchodził itd. M zawodowy kierowca, jeździ bezpiecznie i płynnie Ale też reakcje ma szybsze A ja potrzebuje w ciazy na spokojnie.

Przeczyszcza mnie dziś 2 raz już.. najpierw zatwardzenie mialam przez tyle czasu.. A teraz w druga stronę ze aż mnie dreszcze przechodzą..
Tez miałam od początku zatwardzenia a dziś również dwa razy leciało .... ale na razie spokoj 😜 i dziś znów mdli ale brzuchol nie kłuje chociaż ☺️
 
Dziś równo 8 tydzień.
Dziś równo 8 tydzień.
Ja też ok 8 tygodnia miałam plamienia i bardzo bolesne skurcze, które. Oczywiście wariowałam i przepłakałam cały dzień myśląc o najgorszym. Lekarz stwierdził, że to nic poważnego. Przyczyną mogła być oczyszczająca się macica bo plamienia pojawiły się mniej więcej w terminie spodziewanej @. Więc u Ciebie może być podoba sytuacja. Meliska i do wyrka odpoczywać😊trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 💓
 
Pisalysmy tu ostatnio o kluciu w pachwinach itp...a klucie w ..... odbycie ktoras ma? 🙈🙊 przepraszam za doslownosc, glupia sprawa ale doswiadczylam tego w ciazy juz dobre kilka razy i nie wiem to tez zmiany hormonalne, rozciaganie sie wszystkie czy to normalne? W sensie ma moze ktoras?
 
Ja też ok 8 tygodnia miałam plamienia i bardzo bolesne skurcze, które. Oczywiście wariowałam i przepłakałam cały dzień myśląc o najgorszym. Lekarz stwierdził, że to nic poważnego. Przyczyną mogła być oczyszczająca się macica bo plamienia pojawiły się mniej więcej w terminie spodziewanej @. Więc u Ciebie może być podoba sytuacja. Meliska i do wyrka odpoczywać😊trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 💓
Dziękuję za pocieszenie mam nadzieję że u mnie będzie tak samo.
 
reklama
Pisalysmy tu ostatnio o kluciu w pachwinach itp...a klucie w ..... odbycie ktoras ma? 🙈🙊 przepraszam za doslownosc, glupia sprawa ale doswiadczylam tego w ciazy juz dobre kilka razy i nie wiem to tez zmiany hormonalne, rozciaganie sie wszystkie czy to normalne? W sensie ma moze ktoras?
[/QUOTE
Ja nie miałam, nie pomogę mnie tylko dół klikę pod brzuchem i w koło pępka ciągniecie takie. A dziś w nocy tam gdzie wczoraj znalazłam serduszku miałam uczucie takie łaskotania od środka dziwne uczucie, ale w odbycie nic mnie nie kłuje.
 
Do góry