reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Tragedia na przełęczy Diatłowa super, w ogóle cała historia bardzo ciekawa, swego czasu bardzo dużo czytałam na ten temat w internecie i książkę też dorwałam. Z reportaży Polecam też O północy w Czarnobylu, jeśli Cię interesuje ta tematyka 😁

Ja teraz czytam biografię Kukuczki, a w kolejce mam 3 części Yuvala Harari, chociaż to bardziej takie teoretyczne książki. Ale chyba sobie zostawię na wakacje 😁 Ja jeszcze kończę studia, więc czeka mnie trochę nauki i obrona w czerwcu 🙈
I jak ta książka o Kukuczce? Już od dłuższego czasu się na nią czaję, ale zawsze coś innego wpadało w ręce.
Czytałam 'Sapiens' Harari i na pewno polecam, świetna książka.
 
Tak, bardzo ciekawa historia. I bardzo głośna.
Kolejną sobie dodam do listy, dzięki!


Link do: Kukuczka - Dariusz Kortko, Marcin Pietraszewski - Książka. Oprawa miękka - kulturalnysklep.pl tę?

Ja teraz jeszcze jako drugą książkę czytam o Krzysiu Wielickim, Piekło mnie nie chciało ;) Byłam w ostatnie wakacje na pogadance z tym człowiekiem i super wrażenia ;)

Tak, to ta :) U nas też był Wielicki, ale akurat byliśmy na wyjeździe, a też chciałam iść :(
 
Ah sorki slepota moja 😂 chodzilo mi o @martini6 🙈 jaki model haahaha
Już Ci pisze Pocket
087A55C7-73DD-4F6F-9083-4F58C2AACF1A.png
 
I jak ta książka o Kukuczce? Już od dłuższego czasu się na nią czaję, ale zawsze coś innego wpadało w ręce.
Czytałam 'Sapiens' Harari i na pewno polecam, świetna książka.

Przeczytałam dopiero 70 stron, póki co super :) Chociaż jest tam dużo zdjęć, samej treści może 3/4. Jak przeczytam, to wystawię recenzję 😁
A Harari zaczęłam Homo deus, ale na razie nie potrafię się skupić 🙈 Poczekam do drugiego trymestru 😂
 
Nie zleca. Ale nawet w segregatorze mamy ginekolog nie ma tego badania jako obowiązkowe. Podobno tego się nie da leczyć dlatego lekarze uważają że nie ma sensu badać.
Niby nie zalecają a była tu taka dziewczyna na innym wątku która się zaraziła od swojej córeczki i w ciąży na którymś badaniu wyszło że jej syn jest chory i nie przeżyje zmarł w 37tyg ciąży... W jej łonie... Więc ja chyba zrobię na własną rękę
 
Tak, to ta :) U nas też był Wielicki, ale akurat byliśmy na wyjeździe, a też chciałam iść :(
O, to bardzo mi się ta książka podobała. Aż żałowałam, że miałam tylko ebook.


No u nas było śmiesznie bo to było w Beach barze. I musieli 2 razy przekładać przez okropną pogodę. Ale naprawdę się cieszę, że się ostatecznie udało.


Kurczę, fajnie dziewczyny. Ja wiem, że grupa ciążowa ale fajnie, że trochę mamy wspólnego ;)
 
Dziewczyny udało mi się 😂 fakt faktem zajęło to trochę i tak się ucieszyłam, ze nie czekałam do ilu wzrośnie tętno bo mąż nagrywał. Jutro na spokojnie zmierzę jeszcze raz ważne, ze wiem ze jest kruszynka. Któraś z dziewczyn pytała jak dostanę czy polecam. Polecam bardzo ma kolorowy wyświetlacz na czerwono są moje tętna a dopiero jak znajdzie dzidzi to na zielono zmienia kolor no i dziś 10+6 a nie 12 tc i słychać dzidzie wiec super ❤🥰 nie wiem jak wstawić filmik :(

I co, gdzie znalazłaś? 😁😁 Super 💓
 
reklama
Tak wiem, słyszałam o tym dlatego nie rozumiem dlaczego lekarze tego nie zlecają.
Niby nie zalecają a była tu taka dziewczyna na innym wątku która się zaraziła od swojej córeczki i w ciąży na którymś badaniu wyszło że jej syn jest chory i nie przeżyje zmarł w 37tyg ciąży... W jej łonie... Więc ja chyba zrobię na własną rękę
 
Do góry