reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

Ja czasem sikam w nocy 5 razy a czasem raz czy dwa więc u mnie różnie to wygląda. Dodam, że nie wiem jak by to było gdyby mnie dziecko w nocy nie budziło ;) a tak sikam przy okazji bo jak już mnie młody obudzi to czuje, że mi się chce [emoji6]


Ale masz dobrze. U mnie by to nie przeszło.


Bolą ale nie same z siebie tylko jak dotkne.


Mogę też poprosić? [emoji846]


O matko jaki odległy ten termin kolejnego USG. Szkoda, że nie ma drugiego dzidziusia ale dobrze, że u pierwszego wszystko jest ok i rośnie zdrowo [emoji7]


Śliczny brzuszek [emoji7] jak dla mnie to dzidzia się już rozpycha :)


Na tym etapie to przecież niemożliwe.


Widziałaś różnice w porodzie wywoływanym a takim, który sam sie zaczynał?


Dobrze, że mąż w końcu Cię zaczął wspierać. Oby tak już było zawsze.


Gratuluję [emoji7]


Ja mam nawet dalej niż 40km więc u mnie to też by się nie sprawdziło.

Dziewczyny, które macie wizyty na nfz. Czy dostaliście skierowanie na cytomegalie? Mi nie chciała dać bo zmieniły się wytyczne i już nie ma tego jako badanie obowiązkowe w prowadzeniu ciazy. Ginekolog na prywatnie wymaga więc będę musiała i tak zrobić.
Nie. Tylko toxo.
 
reklama
Ostatnio ciagle sie zle czulam to odpuscilam czytanie ksiazek ktore zamowilam ale dzis jest juz lepiej a do 23 siedze sama...narzeczony wrocil juz do pracy po tym calym wirusie 😭😭😭 jeszcze wyslalam prace licencjacką wkoncu ukonczoną do sprawdzenia przez antyplagiat. Takiego mam stresa ze nie wiem. Niby sama pisalam ale moj temat jest dosc popularny do tego kolezance wyszlo ze ma powyzej dopuszczalnego poziomu plagaiatu bo jej przypisy podkreslilo 😱🤷‍♀️ błagam zeby wyszlo dobrze bo juz mam dosc tego stresu...jeszcze tyle egzaminow do zaliczenia 😭😭😭
To oby było dobrze ;) Ale przypisy raczej później ktoś weryfikuje czy program nie oszalał ;')


Ja też na razie zarzuciłam czytanie książki ciążowej bo mam tyle fajnych reportaży, że czasu brakuje :D Tak zerkam tylko po jeden, dwa rozdziały jak mnie coś na bieżąco zafrapuje ;)
 
To oby było dobrze ;) Ale przypisy raczej później ktoś weryfikuje czy program nie oszalał ;')


Ja też na razie zarzuciłam czytanie książki ciążowej bo mam tyle fajnych reportaży, że czasu brakuje :D Tak zerkam tylko po jeden, dwa rozdziały jak mnie coś na bieżąco zafrapuje ;)
Jakie reportaze gdzie i o czym 😂
 
Ale duże bąbello 😍


Pochwal się lepiej co w środku na Ciebie czekało 😁


Mój mąż od początku nie rozumie jak to może być że ja się źle czuje. Jak mnie boli brzuch to jeszcze ale mdłości? Ból żołądka? Wymyslam.. Nie rozumiał, że mi nie wszystko smakowalo, że zapachy z kuchni mi śmierdziały. Pisze w czasie przeszłym bo już nie mam tego problemu ale nadal używa perfum chociaz mu powiedzialam, że mnie drażni teraz ten zapach. Ale tak to jest jak w poprzedniej ciąży nie miałam takich dolegliwości to teraz myśli, że wydziwiam.
No wlasnie ja tez pierwsza ciaze przeszlam bardzo lekko pod wzgledem objawow, nawet mi sie tak podobalo byc w ciazy, ze potem to az chcialam zajsc w ciaze dla samego bycia w ciazy i kopniaczkow. Ale teraz jest fatalnie. I nawet chwilami sie zastanawiam, czy jakby z ta cos nie wyszlo to czy bym sie zdecydowala na kolejna. Mi dzis znowu wszystko smierdzi, a juz sie cieszylam ze bylo lepiej. Probowalam teraz pospac, to sie jakas ciezarowka popsula pod moimi oknami, musiala przyjechac gigantyczna laweta, narobili strasznego halasu, no to pospalam 😒

Joannatov - gratuluje takie duzego dzidziusia 😍
 
Dziewczyny udało mi się 😂 fakt faktem zajęło to trochę i tak się ucieszyłam, ze nie czekałam do ilu wzrośnie tętno bo mąż nagrywał. Jutro na spokojnie zmierzę jeszcze raz ważne, ze wiem ze jest kruszynka. Któraś z dziewczyn pytała jak dostanę czy polecam. Polecam bardzo ma kolorowy wyświetlacz na czerwono są moje tętna a dopiero jak znajdzie dzidzi to na zielono zmienia kolor no i dziś 10+6 a nie 12 tc i słychać dzidzie wiec super ❤️🥰 nie wiem jak wstawić filmik :(
 
I jak igły w tym clexanie? Ja biorę neoparin i czasami tępe , że się wbić nie mogę. Zastanawiam się nad kupieniem igieł i strzykawek i przelewaniem .
Takie same są 🙄🙄🙄 brałam to i to i żadnej różnicy nie ma niestety 😑 teraz robię sobie zastrzyki w jednym miejscu które w ogóle nie boli i nawet jak są tępe to tak nie czuć
 
reklama
Teraz czytam "Tragedia na przełęczy Diatłowa", ostatnio skończyłam "Pianie kogutów, płacz psów". Takie niezbyt lekkie książki :p


A Ty dostałaś już swój detektor? :)
Polecam ci gorąco 'Plutopię', jeśli przepadasz za niezbyt lekkimi książkami. ;) U mnie w kolejce czeka jeszcze 'Mikrobiom', ale to już nie reportaż. Chwała bogu, że otworzyli u mnie w mieście biblioteki.
 
Do góry