reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
Mąż jakby się opamiętał. Pyta mnie jak się czuję, pomaga w czym trzeba, dał mi do zrozumienia że jemu też przykro z tego powodu. Aż go nie poznaje... Same wiecie jakie miał nastawienie. Chyba dotarło do niego że sam jakby wykrakał i chyba ma wyrzuty. Ale widzę że też mu ciężko mimo wszystko... Może właśnie tak musiało być żeby się opamiętał.
Pewnie podświadomie chciał ale też się bał, stąd pewnie takie głupie zachowanie...
Najważniejsze, że okazuje Ci wsparcie.
A jak się czujesz?
Sciskam mocno [emoji3590]
 
W końcu mogę wrzucić :) 7 tydz, termin na 31 grudnia :D serduszko biło, po plamieniu ani śladu ale do całego zestawu leków dostałam jeszcze luteine dopochwowo i dalej brak seksu :O kolejna wizyta za 3 tyg :) ciąża o tydz młodsza niż to wynika z miesiączki. Także ten 15 maj to super dzień! [emoji7] I jeśli to jest dziewczynka to właśnie się widziałyśmy w jej imieniny [emoji173][emoji173][emoji173]
Super [emoji173]️ gratulacje [emoji173]️
To rodzimy razem w Sylwestra [emoji1787]
 
reklama
Do góry