reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

Ciążowe zapalenie mózgu - zasnelam w soczewkach kontaktowych, rano założyłam okulary i się wystraszyłam, ze tak sobie porysowałam szkla ze wszystko niewyraźne...
Dopiero jak napisałam mezowi to się skapnęłam, ze bez okularów widzę zadziwiajaco dobrze...


trzymam kciuki za wizyty i za wyniki badań! ;)

Ja w ogóle ostatnio za każdym razem zapominam zdjąć soczewek i rano wstaję ze zaklejonymi oczami 😬 A potem dziadostwa wyjąć nie mogę 🤦‍♀️
 
reklama
Co do ciążowego zapalenia mózgu to ciagle go mam 😂 potrafiłam niedawno dostac placzu i histerii bo M puścił bąka.. A mi bylo niedobrze. I rozbeczalam sie, że nie mysli o mnie tylko sobie pierdzi a mi jest źle 😂😂

Ja jak mialam tak silne mdlosci.. to mnie każdy zapach denerwowal.. A co dopiero piardy :D moje dzieci już były tak wyczulenie, że drzwi od kuchni maja być zamknięte jak się coś gotuje / piecze / smaży:D że z prędkością światła wchodziły po coś..
I tylko mówili " zamknij drzwi bo mamie smierdzi" haha A to np pieczone bułeczki.
 
@Akuku dzięki. Ten guzek nie boli, jest zupełnie gdzie indziej niż te kłucia (mam takie raz na jakiś czas już od dawna, raz na kilka miesięcy się pojawiają i po paru dniach znikają 🤷 ), może przez to że te cycki mi tak strasznie rosną to kłują? Wyczytałam też że w ciąży z uwagi na burze hormonów zdarzają się różne takie cyckowe atrakcje i zwykle nie są groźne. W ogóle zwykle guzki w piersi nie są grozne tylko trzeba skontrolować. I tego się trzymam. A dzisiaj jeszcze z łóżka nie wstałam mimo że nie śpię już od 2 godzin i raczej dzisiaj nie wstanę :( tak mi niedobrze że masakra, zjadłam malutka maślana bułeczkę na leżąco i czekam aż się przyjmie. Mąż pojechał zmieniać opony a dzieci bajki oglądają. Dobrze że zrobiłam całą pracę zdalną i dzisiaj tylko muszę przesłać bo nawet słowa bym nie sklecila (zdecydowanie mózg ciążowy dzisiaj ... ).
 
Macie tak ze zjecie dużo.. Czujecie sie pelne.. Po godzinie znowu mdli i nie wiadomo czy to z przejedzenia czy znowu glodna... Pije wode.. Potem znowu mdli.. Nosz kurde zjadlam dopiero co talerz gołąbek potem talerz musli z owocami i jogurtem.. I nie wiem czy nie wstawac po kanapke przed snem. :/
Tak mam. Teraz wlasnie mdlosci mialam to zjadlam i mdlosci mam jeszcze wieksze a mialam wrazenie ze byly spowodowane głodem...po wodzie to w ogole mam odruch wymiotny jakos nie wiem nigdy nie mailam problemu z piciem wody a teraz co łyk to mi jest gorzej tylko po wodzie samej czystej 🤷‍♀️ jak wodac ciaza zadzi sie wlasnymi prawami 😂😂😂
 
Macie tak ze zjecie dużo.. Czujecie sie pelne.. Po godzinie znowu mdli i nie wiadomo czy to z przejedzenia czy znowu glodna... Pije wode.. Potem znowu mdli.. Nosz kurde zjadlam dopiero co talerz gołąbek potem talerz musli z owocami i jogurtem.. I nie wiem czy nie wstawac po kanapke przed snem. :/
Mam tak cały czas....masakra
 
Swoja drogą zaraz powieszę za jaja męża... Mamy szczeniaka 7 miesięcy i szczeka na psy inne, wiadomo jak to pies.. I ten puszcza na YT jej filmik ze szczekającym psem i ona teraz od pol godziny szczeka i szuka psa po calym domu zeby nas obronić 😂😂

Faceci to jednak duze dzieci...

Mój pies lat 5- maltanczyk.. szczeka na wszystkich kto przychodzi.. szczeka jak ktoś puka, zadzwoni dzwonek nawet w tv :D albo jak np ja coś robie I pukne to już leci do drzwi.
 
@Akuku dzięki. Ten guzek nie boli, jest zupełnie gdzie indziej niż te kłucia (mam takie raz na jakiś czas już od dawna, raz na kilka miesięcy się pojawiają i po paru dniach znikają 🤷 ), może przez to że te cycki mi tak strasznie rosną to kłują? Wyczytałam też że w ciąży z uwagi na burze hormonów zdarzają się różne takie cyckowe atrakcje i zwykle nie są groźne. W ogóle zwykle guzki w piersi nie są grozne tylko trzeba skontrolować. I tego się trzymam. A dzisiaj jeszcze z łóżka nie wstałam mimo że nie śpię już od 2 godzin i raczej dzisiaj nie wstanę :( tak mi niedobrze że masakra, zjadłam malutka maślana bułeczkę na leżąco i czekam aż się przyjmie. Mąż pojechał zmieniać opony a dzieci bajki oglądają. Dobrze że zrobiłam całą pracę zdalną i dzisiaj tylko muszę przesłać bo nawet słowa bym nie sklecila (zdecydowanie mózg ciążowy dzisiaj ... ).

Właśnie w ciazy moga być rożne guzki, bo kanaliki się mogą już zapełniac, no i hormony :D
 
Ostatnia edycja:
U mnie zależy ile wypije. Czasem nie wstaje na siku jak dziś, a czasem 1-2 muszę.
Dziewczyny od jakiegoś tygodnia juz nie budzę się na siku w nocy i nie oddaje tak często moczu. Czy to normalne ? Wy też już tak nie odwiedzacie Wc co chwilę ? Fakt że przez mdłości mniej pije napojów, ale nie wiem czy to jest ok.
 
reklama
Zawsze lepiej sprawdzić. Choć najczęściej to nic groźnego, zwlaszcza teraz, gdy hormony u nas szaleją i piersi przygotowują się do karmienia.
Dzień dobry. Jakby w ciąży mało było stresów to wczoraj wymacalam guzek w piersi. Tak mnie kłuła lewa strona aż syczalam z bólu i obmacalam całą (kiedyś miałam mała niegroźna torbiel ale się wchłonęła) i znalazłam kuleczkę. Jesssu. Dobrze że w poniedziałek wizyta od razu poproszę o USG piersi. Co ja się wczoraj naczytałam... A jeszcze mam ciotkę po mastektomii i z nawrotem właśnie... [emoji24]
 
Do góry