reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2020

reklama
@martini6 piłam kiedyś tego cin cina... a raczej wzięłam jednego łyka i stwierdziłam ze więcej nie przełknę :D

A co do picia wody to ja kiedyś nie znosiłam, jedna butelkę 1,5litrowa piłam 3dni. A jak zaczęłam pic po urodzeniu pierwszej córki tak teraz wypijam w dzień 1,5 litra wody plus w nocy kolejne pół dużej butelki. Do tego herbaty 2 dziennie minimum.



@Asia Kasia tez mam zawroty głowy, za każdym razem jak za szybko wstanę



@Akuku nie mogą Ci stwierdzić cukrzycy z testu paskowego z moczu, musisz czekać na wynik z krwi

A nie szczepiłas dzieci na krztusiec?

A tak wgl 31 lat i 6 w drodze? :D jak?! Myślałam, ze jesteś trochę starsza :) ile miałaś lat jak urodziłaś pierwsze i jakie masz różnice wieku między nimi (pewnie gdzieś pisalas wcześniej już, ale nie pamietam) :(





@Aga10_2018 oooo nie.... jak mi przykro :((( 3maj się!



@stokrotka 35 przykro mi, ze jednak się nie udało. Mam nadzieje, ze oczyścisz się sama i nie będzie potrzebny zabieg. Oby jak najmniej Cię to bolało. Dużo sił dla Ciebie ;*





Ale tu dzisiaj nowych mam doszło :)

Cześć dziewczyny!

Ja mam 26 lat i córeczkę 1,5 roku :)
 
@martini6 piłam kiedyś tego cin cina... a raczej wzięłam jednego łyka i stwierdziłam ze więcej nie przełknę :D

A co do picia wody to ja kiedyś nie znosiłam, jedna butelkę 1,5litrowa piłam 3dni. A jak zaczęłam pic po urodzeniu pierwszej córki tak teraz wypijam w dzień 1,5 litra wody plus w nocy kolejne pół dużej butelki. Do tego herbaty 2 dziennie minimum.



@Asia Kasia tez mam zawroty głowy, za każdym razem jak za szybko wstanę



@Akuku nie mogą Ci stwierdzić cukrzycy z testu paskowego z moczu, musisz czekać na wynik z krwi

A nie szczepiłas dzieci na krztusiec?

A tak wgl 31 lat i 6 w drodze? :D jak?! Myślałam, ze jesteś trochę starsza :) ile miałaś lat jak urodziłaś pierwsze i jakie masz różnice wieku między nimi (pewnie gdzieś pisalas wcześniej już, ale nie pamietam) :(





@Aga10_2018 oooo nie.... jak mi przykro :((( 3maj się!



@stokrotka 35 przykro mi, ze jednak się nie udało. Mam nadzieje, ze oczyścisz się sama i nie będzie potrzebny zabieg. Oby jak najmniej Cię to bolało. Dużo sił dla Ciebie ;*





Ale tu dzisiaj nowych mam doszło :)

Cześć dziewczyny!

Ja mam 26 lat i córeczkę 1,5 roku :)


Ja to wiem że muszę czekać na wyniki krwi, rozmawiał mnie ta doktorka :p

Co do krztusca to chlopcy szczepienie, na wszystko (ostatni syn bez mmr I wyzej)
Corki nie szczepione na nic I teraz też nie zamierzam. Mimo krztusca dziewczy.y chorują duzo mniej.. z chłopcami u lekarza bylam przynajmniej raz w miesiącu.. z dziewczynami lekarze nas nie znają.

Jeśli chodzi o dzieci to pierwszego syna urodziłam 2 miesiące przed 19 urodzinami.
Alex 12 lat w lipcu będzie miał
Victora 10 w lutym mial
Emil 6 w styczniu mial
Alicja w sierpniu będzie miała 5
Amelia 1,5 (z 25 listopada)
 
Ostatnia edycja:
@martini6 piłam kiedyś tego cin cina... a raczej wzięłam jednego łyka i stwierdziłam ze więcej nie przełknę :D

A co do picia wody to ja kiedyś nie znosiłam, jedna butelkę 1,5litrowa piłam 3dni. A jak zaczęłam pic po urodzeniu pierwszej córki tak teraz wypijam w dzień 1,5 litra wody plus w nocy kolejne pół dużej butelki. Do tego herbaty 2 dziennie minimum.



@Asia Kasia tez mam zawroty głowy, za każdym razem jak za szybko wstanę



@Akuku nie mogą Ci stwierdzić cukrzycy z testu paskowego z moczu, musisz czekać na wynik z krwi

A nie szczepiłas dzieci na krztusiec?

A tak wgl 31 lat i 6 w drodze? :D jak?! Myślałam, ze jesteś trochę starsza :) ile miałaś lat jak urodziłaś pierwsze i jakie masz różnice wieku między nimi (pewnie gdzieś pisalas wcześniej już, ale nie pamietam) :(





@Aga10_2018 oooo nie.... jak mi przykro :((( 3maj się!



@stokrotka 35 przykro mi, ze jednak się nie udało. Mam nadzieje, ze oczyścisz się sama i nie będzie potrzebny zabieg. Oby jak najmniej Cię to bolało. Dużo sił dla Ciebie ;*





Ale tu dzisiaj nowych mam doszło :)

Cześć dziewczyny!

Ja mam 26 lat i córeczkę 1,5 roku :)
Hehehe ni to już jestem ciekawa tego smaku 😂 czyli radlerki 0% chyba wygrywają 😉
 
Może kilka słów o sobie dodam. Mam 29 lat, po 3 cyklach zaszłam w planowaną ciążę (nadal nie ogarniam że tak szybko się udało). Mam niedoczynność tarczycy. Od piątku jestem na l4. Próbuję jeść ale z marnym skutkiem. Jestem bardzo ciekawa ile z Was ma takie mdłości jak ja trwające prawie do popołudnia i poranne wymioty. Jak sobie radzicie?
 
Powiedziałam dzisiaj rodzicom o ciąży [emoji7]
Bałam sie strasznie... Poszliśmy do nich całą czwórką. Zrobiłam smoothie i z takim pretekstem do nich wparowalismy.
Że bomba witaminowa [emoji12]

Na to mój mąż zaczął: Dobre? No to mamy jeszcze lepszą bombę [emoji4]
Moi rodzice zbladli....a ja głupia przymusilam mojego starszego syna żeby powiedział.
I jak zaczął o dziecku to moja mama się przestraszyła, że jego dziewczyna jest w ciąży [emoji81][emoji1787][emoji13]

Musiałam interweniować [emoji2]

Nie..nie..to ja jestem w ciąży [emoji3059]

I wiecie co? Ucieszyli się [emoji3590]
Chyba bałam się, że się nie ucieszą...

A mój ojciec od razu zaczął nam planować remont [emoji849]

Musimy studzić jego zapał [emoji2]
 
Ja cos nie mam weny na pisanie. Ciągle nie moge sie oswoic z myślą o bliznietach. Oby choc jedna dziewczynka byla. Oby donosic choc do 34tc. Strasznie się boje co to będzie. Jeszcze w przyszłym tygodniu startujemy z remontem łazienki, trzeba plytki wybrac itp., a w ogole nie mam do tego glowy.
Pisalyscie o wieku. Ja mam 28 lat jeszcze, synka 16=miesięcy i teraz ciąża blizniacza. Termin na koniec grudnia.
 
reklama
Do góry