reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

To tak samo jak u mnie z tym bólem 2 tygodnie bolało po zabiegu, w piątek byłam na wizycie i teraz po badaniu leżę bo boli. Teraz już mam zakaz nawet gotowania bo znów szyjka mi wróciła do rozmiarów przed zabiegiem 2 cm.
A ktory to tydzien u Ciebie?
Ja tak mialam przy pierwszej ciąży, ale nie zakladali mi szwow tylko polozyli w szpitalu na dwa miesiące.
 
reklama
Zakladali mi szew w 16 tygodniu c. Mowila ginekolozka tuz przed zalozeniem, ze to ostatnia chwila bo szyjka juz calkiem skrocona. Szwy zdejmie nie wczesniej jak po 35 tyg.c. Jesli lozysko przesunie sie i "uwolni " szyjke to okej, wciaz jest jeszcze nadzieja ze tak sie stanie, jesli jednak nie dojdzie do tego to chyba położą mnie na obserwacji w szpitalu i konieczne będzie rozwiązać ciążę przez cesarkę...

Ten stres jest najgorszy, chociaz bardzo sie staram byc dobrej mysli to jest ciezko, w dodatku ja zaszlam w ciąze będąc na L4, nie mogę duzo chodzic bo boli w pachwinach i normalnie czasem w biodrach, zalezy od wysilku, natomiast teraz co noc to koszmar. Na plecach nie umiem spac, ciezko się oddycha, a na prawym boku czy tez lewym strasznie dokucza bol w obu biodrach :(
 
Strach, stres jest najgorszy i nie tylko my go odczuwamy napewno dziewczyny które są tu na forum też mniej czy więcej się niepokoją. Ja cały czas prawie jestem sama w domu partner pracuje cały dzień. przeprowadziłem się do niego daleko jest do domu rodzinnego i znajomych przyjaciół. Leżę i słucham swojego organizmu i zastanawiam się czy to normalne czy nie jak zaboli czy to normalny ból czy nie trochę głową za bardzo myśli.
 
Strach, stres jest najgorszy i nie tylko my go odczuwamy napewno dziewczyny które są tu na forum też mniej czy więcej się niepokoją. Ja cały czas prawie jestem sama w domu partner pracuje cały dzień. przeprowadziłem się do niego daleko jest do domu rodzinnego i znajomych przyjaciół. Leżę i słucham swojego organizmu i zastanawiam się czy to normalne czy nie jak zaboli czy to normalny ból czy nie trochę głową za bardzo myśli.
Ja najczesciej jak juz sobie troche ogarne w domu ( maniaczka jestem, jak cos nie na swoim miejscu, badz smieci jakies na podlodze to nie usiedze spokojnie ) to ogladam tv, mam duzo pl fajnych stacji, nie jakies tam filmy zazwyczaj durne, ale np national geographic i wiele innych podobnych; albo na telefonie czytam lub pisze na forum odpoczywajac w lozku czy tez na kanapie, wszystko byle jak najmniej myslec o tych wszystkich zmartwieniach.
Sprobuj zająć czyms mysli, np. poczytać ksiązkę. Ja nie mam mozliwosci za bardzo (belgia) bo najblizsza biblioteka polska w Liege a po fr. Nie wszystko jestem w stanie ogarnąć, komunikuję sie co prawda bez problemu, czytać tez umiem, ale do szkoly tu nie chodzilam.
 
Ja najczesciej jak juz sobie troche ogarne w domu ( maniaczka jestem, jak cos nie na swoim miejscu, badz smieci jakies na podlodze to nie usiedze spokojnie ) to ogladam tv, mam duzo pl fajnych stacji, nie jakies tam filmy zazwyczaj durne, ale np national geographic i wiele innych podobnych; albo na telefonie czytam lub pisze na forum odpoczywajac w lozku czy tez na kanapie, wszystko byle jak najmniej myslec o tych wszystkich zmartwieniach.
Sprobuj zająć czyms mysli, np. poczytać ksiązkę. Ja nie mam mozliwosci za bardzo (belgia) bo najblizsza biblioteka polska w Liege a po fr. Nie wszystko jestem w stanie ogarnąć, komunikuję sie co prawda bez problemu, czytać tez umiem, ale do szkoly tu nie chodzilam.
Oczywiście że zajmuje sobie czas. Kocham książki uwielbiam czytać ale od początku ciąży nie przeczytałam żadnej nie mam ochoty, to mnie strasznie dziwi nawet raz próbowałam się zmusić myślałam że jak wciągnę się to już pójdzie ale nie ! Nie tylko w ciąży zmienia się smak ;)
 
reklama
Hej Sylka:)

Dni mijają mi tak powoli. Wczoraj kupiliśmy nowe rodzinne auto co by się nasze 3 potworki zmieściły i wygodnie jechały.
Męczą mnie bole głowy ostatnio. Nie chce brać środków przeciwbolowych- za dużo paracetamolu to też nie dobrze:/. Wczoraj od godz 11:00 do 3 w nocy bolała mnie głowa jak nie wiem. A jak przestała głowa boleć to maleństwo w brzuchu sobie chyba fitnesstudio urzadziło- także nici ze spania. Zaraz jadę syna na trening odstawić i od dzisiaj zaczynam szydełkować!
 
Do góry