reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Nie panikuj bo ci bardziej podskoczy. Jutro podejdź do rodzinnego nawet. Ja wczoraj dostałam dopegyt. Po mcu obserwacji jak mi skacze od 120 do 150.
Ps jestem styczniowa 2020 ale was podczytuje bo co wizyta to wcześniej termin ;)
Dziewczyny. Cisnienie 150/105 25t.c. wysokie? Czy nie panikowac?
 
W piątek byłam na wizycie, szyjka trochę się skrócIła mimo szwu jak na kolejnej wizycie będzie gorszy stan szyjki lekarz nie wyklucza założenia passera. Ale pozwoliła mi chodzić do szkoły rodzenia oczywiście słuchać a nie ćwiczyć :) zajęcia są raz w tygodniu, bardzo się cieszę bo wkońcu wyjdę z domu może wtedy czas a nawet dni będą szybciej leciały. Nie wiem jak wam dziewczyny ale u mnie czas strasznie się wlecze
 
ankanka jest wysokie, często takie masz? Nie zdenerwowalas się czyms? skontaktuj się z lekarzem i on zdecyduje co dalej. Ja mam często wysokie ciśnienie u lekarza, dlatego w domu musze mierzyc i tu mam w normie :) mówił, że jak przekrocze 140/90 to mam się umówić na wcześniejszą wizyte.
Ja na szczęście w tej ciąży nie mam przykazu leżenia, poki co jest wszystko dobrze. czas leci w miare szybko, ale im bliżej tym będzie gorzej.

Dziewczyny czy Wy pijecie w ciąży kawe? Bo ja póki nie wiedziałam, że mam cukrzyce ciążową piłam tylko INKE a teraz nawet tego nie moge ;( no i kupiłam sobie kawe bezkofeinową, myślicie, że taka jest ok?
 
Ostatnia edycja:
reklama
[GROUP=][/GROUP]
ankanka jest wysokie, często takie masz? Nie zdenerwowalas się czyms? skontaktuj się z lekarzem i on zdecyduje co dalej. Ja mam często wysokie ciśnienie u lekarza, dlatego w domu musze mierzyc i tu mam w normie :) mówił, że jak przekrocze 140/90 to mam się umówić na wcześniejszą wizyte.
Ja na szczęście w tej ciąży nie mam przykazu leżenia, poki co jest wszystko dobrze. czas leci w miare szybko, ale im bliżej tym będzie gorzej.

Dziewczyny czy Wy pijecie w ciąży kawe? Bo ja póki nie wiedziałam, że mam cukrzyce ciążową piłam tylko INKE a teraz nawet tego nie moge ;( no i kupiłam sobie kawe bezkofeinową, myślicie, że taka jest ok?
Ja też pije kawę bezkofeinową czasami jak mam chęć pije rozpuszczalna z mlekiem
 
Do góry