reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej Sylka:)

Dni mijają mi tak powoli. Wczoraj kupiliśmy nowe rodzinne auto co by się nasze 3 potworki zmieściły i wygodnie jechały.
Męczą mnie bole głowy ostatnio. Nie chce brać środków przeciwbolowych- za dużo paracetamolu to też nie dobrze:/. Wczoraj od godz 11:00 do 3 w nocy bolała mnie głowa jak nie wiem. A jak przestała głowa boleć to maleństwo w brzuchu sobie chyba fitnesstudio urzadziło- także nici ze spania. Zaraz jadę syna na trening odstawić i od dzisiaj zaczynam szydełkować!
Ja soboty nie mogę się doczekać jadę kupić wózek i łóżeczko :D ale i mi dni strasznie wolno mijają
 
reklama
Cześć witajcie jestem tu na wątku pierwszy raz, termin porodu mam na 26.12.2019 r.
Witaj sylka, tez jestem nowa na tym wątku, piszę czasem na styczniowkach, ale intuicja mi podpowiada ze wielkie wydarzenie bedzie pod koniec grudnia dlatego tu tez czesto zagladam. Termin mam na 1 stycznia.
Dzis mialam polowkowe. Zaczelam 25 tydzien. Moj synek wazy +-760 gram i rozwija sie bardzo dobrze. Dowiedzialam sie rowniez ze lozysko uwolnilo szyjke i nie ma zagrozenia :)
 
Dziewczyny, które mają cukrzyce ciążową, możecie mi powiedzieć jaką macie normę po 1h od zjedzenia jak musicie mierzyć cukier? W necie co chwile inne można wyczytać...
 
Witaj sylka, tez jestem nowa na tym wątku, piszę czasem na styczniowkach, ale intuicja mi podpowiada ze wielkie wydarzenie bedzie pod koniec grudnia dlatego tu tez czesto zagladam. Termin mam na 1 stycznia.
Dzis mialam polowkowe. Zaczelam 25 tydzien. Moj synek wazy +-760 gram i rozwija sie bardzo dobrze. Dowiedzialam sie rowniez ze lozysko uwolnilo szyjke i nie ma zagrozenia :)
Ja mam cholestaze ciążowa , przykładem dwóch wcześniejszych ciąż na pewno urodze wczesniej, nastawiam się na początek grudnia mam taką nadzieję przynajmniej, oby nie wcześniej.
 
Dziewczyny, które mają cukrzyce ciążową, możecie mi powiedzieć jaką macie normę po 1h od zjedzenia jak musicie mierzyć cukier? W necie co chwile inne można wyczytać...
Nie jestem pewna ale chyba do 145? Najlepiej jakby wynik byl cos pomiedzy 100 a 120, nie wiem jak to wyglada w pl, ja w poprzedniej ciązy bylam na granicy i musialam mierzyć cukry, co kraj to obyczaj ale pewnie nie ma duzej roznicy w tej kwestii odnosnie kraju, ja z belgii.
Znalazłam artykuł, Link do: Jaka jest dopuszczalna norma glukozy we krwi po 1 godzinie po posiłku?. Moze cos pomoze.
Pozdrawiam serdecznie.
 
sylka11 póki co nic mi gin nie mówił o tym.... czytałam coś o 39tyg ze wtedy powinno być rozwiązanie przy cukrzycy ciążowej, ale diabetolog nie potwierdziła tego. A Tobie wyznaczyli wcześniejszy termin?

W necie znalazłam normy po godzinie 120 a moja diabetolog napisała mi 140... jak dla mnie dobrze :) mniej stresu, póki co i tak nie przekroczyłam nawet 110.

Ale przez te cukry już mam koszmary w nocy... śni mi się, że albo mam za wysokie...albo za niskie.... masakra jakaś....a to jeszcze 3 miesiące....
 
reklama
Dzień dobry:) Jakie plany na dzisiaj?

Pytanie do mamutków które rodziły ze znieczuleniem. Za mną 2 porody naturalne. Córka była duża 4180g i 56cm- urodziłam bez znieczulenia ale bólu przy córce zapomnieć nie mogę i teraz definitywnie rodze ze znieczuleniem- tylko jak to jest?
Jak to jest gdy przychodzą skurcze? Jest rzeczywiście łatwiej?
 
Do góry