reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

U mnie 18.12 :) Ja dziś wyleguję się jak foka... Foka że straszną zgagą ;) do tego walka z zapaleniem i cukier wysoki... Do skontrolowania... W górnych granicach... Dbam o dietę ale ochota na słodkości ogromna! najważniejsze że nadciśnienie zniknęło i że maleńka jest zdrowa i wesoło podskakuje od rana :) jest już z nią fajna interakcja przez brzuszek. Wracając do samopoczucia w porównaniu do pierwszych 4 miesięcy spedzonych na obejmowaniu muszli klozetowej to teraz mimo braku sił samopoczucie wspaniałe :D a jak u Was :)?
U mnie tez dziewczynka ja mieszkam w Londynie ja cala ciaze nie mialam wymiotow tylko mdlosci czulam sie ok teraz mi plecy dokuczaja czekam az mnie do szpitala wezwa na cukier u nas w 28tygodniu ja jestem w 26 teraz jak robilam morfologie to w moczu bylo ok
 
reklama
Mam pytanko odnośnie waszej wagi w ciąży. Czy dużo urosłyście? Ja mam termin na 6 grudnia, wzrost to 175 cm, moja waga początkowa to 60kg a aktualnie 77kg. A jak jest u Was?
 
O boziu :) dopiero się zalogowałam z grudniowym brzuszkiem a tu już 626 stron :) Szalenstwo :)

Pozwolicie, ze sie przywitam ;)
Jestem z Rzeszowa, pierwszy raz zostanę mamą. Na początku grudnia przywitam na świecie Syna, który nie ma jeszcze imienia ale ... mam nadzieje ze do grudnia jakieś cudowne imię Mu znajdziemy :)
 
Ostatnia edycja:
Mam pytanko odnośnie waszej wagi w ciąży. Czy dużo urosłyście? Ja mam termin na 6 grudnia, wzrost to 175 cm, moja waga początkowa to 60kg a aktualnie 77kg. A jak jest u Was?
24/25 tydzień ciąży. Waga przed ciąża 49 kg obecnie 61,5 kg. Jestem wegetarianką. Niektórzy twierdzą że to spory przyrost ale nie ma co.... Nie wiem jak Ty? - ja w godzinę po zjedzeniu czuję się na nowo głodna... To dla mnie nowość :) ale wszystkie wyniki super więc.... :) tylko stawy i kręgosłup odczuwają przyrost :/
 
Ja termin mam na 26.12 i na chwilę obecną waga +7 kg.. I tak faktycznie biust plus dwa rozmiary i brzuszek widoczny - nasza Gwiazda mocno sie rozpycha ❤️
 
O boziu :) dopiero się zalogowałam z grudniowym brzuszkiem a tu już 626 stron :) Szalenstwo :)

Pozwolicie, ze sie przywitam ;)
Jestem z Rzeszowa, pierwszy raz zostanę mamą. Na początku grudnia przywitam na świecie Syna, który nie ma jeszcze imienia ale ... mam nadzieje ze do grudnia jakieś cudowne imię Mu znajdziemy :)
Moja pierwsza coreczka po dlugich staraniach czy ktoras z was tez jest z londynu?
 
reklama
Do góry