reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Melduje sie po wizycie. [emoji4]
Dzidzia rosnie jak na drożdżach 2,30cm. Serduszko biło ale chyba dzidzia spała bo jak potrzasla w srodku to dopiero noga poruszyło [emoji23]juz widze leniwe po mamie ..[emoji170][emoji171]termin niby dalej na 22.12 ale widze ze 2 dni do tylu ciagle wiec chyba przyjdzie jednak kolo 24.12 [emoji87]Zobacz załącznik 975018


Super gratulacje ❤
Który to tc?
 
Ja dzisiaj wizyta o godzinie 20.40 nie wiem czy lekarz jeszcze coś na oczy będzie widział. Troszkę się stresuje tym moim krwiakiem liczę na to, że może poprzedni lekarz się pomylił bo miał słaby sprzęt i dzisiaj, nowy już go tam nie zobaczy ;) I oczywiście, że zobaczę dużego zdrowego bąbla. W następnym tygodniu prenatalne także tydzień po tygodniu będę się z nim widzieć :)
 
Melduje sie po wizycie. [emoji4]
Dzidzia rosnie jak na drożdżach 2,30cm. Serduszko biło ale chyba dzidzia spała bo jak potrzasla w srodku to dopiero noga poruszyło [emoji23]juz widze leniwe po mamie ..[emoji170][emoji171]termin niby dalej na 22.12 ale widze ze 2 dni do tylu ciagle wiec chyba przyjdzie jednak kolo 24.12 [emoji87]Zobacz załącznik 975018

To tak jak u mnie, na początku usg trochę figlowalo rączkami, potem już spokojnie i nawet mi tak wciskała ten przyrząd do usg w brzuch i nic, kaszlałam i tez nic i mówi położna ze leniwe a ja mówię no po mamie ale może sobie drzemkę zrobiło maleństwo bo przed wizytą zjadłam obiad [emoji6] a usta na usg dziś zrobiło jak do selfi [emoji10]
 
To tak jak u mnie, na początku usg trochę figlowalo rączkami, potem już spokojnie i nawet mi tak wciskała ten przyrząd do usg w brzuch i nic, kaszlałam i tez nic i mówi położna ze leniwe a ja mówię no po mamie ale może sobie drzemkę zrobiło maleństwo bo przed wizytą zjadłam obiad [emoji6] a usta na usg dziś zrobiło jak do selfi [emoji10]
Miałaś 4d usg?
 
To tak jak u mnie, na początku usg trochę figlowalo rączkami, potem już spokojnie i nawet mi tak wciskała ten przyrząd do usg w brzuch i nic, kaszlałam i tez nic i mówi położna ze leniwe a ja mówię no po mamie ale może sobie drzemkę zrobiło maleństwo bo przed wizytą zjadłam obiad [emoji6] a usta na usg dziś zrobiło jak do selfi [emoji10]
Pochwal sie fotka[emoji7]
 
reklama
Ja już po. Z dzidzią dobrze, ale jestem zachwycona doktorem. Zrobił szczegółowy wywiad, okazało się że tamta nie dała skierowania na krew na najważniejsze rzeczy więc czeka mnie powtórka, wszystko wyjaśnił dokładnie, zrobił piękne zdjęcie z bliska w końcu :)
Natomiast tak, termin się zmienił na 24.12 ponoć tego się już mam trzymać do końca. Jest śluz jakby na infekcje więc dostałam dopochwowo jakieś tabletki. Jest mały krwiak, stąd plamienia. Duphaston 3x1 i jakiś inny kwas foliowy z większą dawką niż 0,4. Mam się oszczędzać ale bez przesady :) Jestem zachwycona tym lekarzem naprawdę. A dzidzi serduszko bije, nóżki też się ruszały [emoji3590]
IMG_20190520_185155.jpeg
IMG_20190520_185149.jpeg
 
Do góry