reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Gratuluję udanych wizyt:) :) :) wlasnie wstalam po drzemce brzucho juz nie boli na szczęście czyli musze włączyć tryb oszczedzanie...mm makaron ze szpinakiem tez za mna chodzi ale w moim domu takie cuda jem tylko ja... Ogólnie makaron przelatuje przez ta moja rodzinke jak woda i za 1h wszyscy glodni

Ja też tylko sama takie rzeczy jem ;) aale to prawda , że nie idzie się najeść na dłużej tym hehe
Świetnie, ze czujesz się już lepiej :)
 
reklama
U mnie wymioty ustały jak zaczął się 10tc. Waga -1kg. Chciałabym już przytyć bo jestem bardzo szczupła i liczę każdy kg, a tu jak na złość [emoji849] dzisiaj zauważyłam więcej żyłek na piersiach i są bardziej tkliwe. Brzucha brak [emoji28]
 
Nie dziwie sie :) ja tez bym byla.:) to cudowna wiadomosc mam.nadzieje ze ja tez bede sie tak cieszyc. Trochę zaluje ze tyle zwlekalam z tym.usg ale na nfz niechca wcześniej robic a teraz juz tak malo ki zostalo czasu ze poczekam heh
Jak będziesz już po, wklej koniecznie zdj dzidzi :-)
 
Ahh same dobre wiadomości z wizyt ❤❤❤

Ja działaj czuję się dobrze, byłam chwilę w pracy, dokończyć kilka spraw. Teraz zajadam makaron ze szpinakiem , cały tydzień za mną chodził :p

A to moja psina-średnio duża. Najukochańsza ❤ Wabi się Tola. My moeszkamy na wsi, mamy mieszkanie w domu wielorodzinnym i duże podworko, gdzie może robić co chce. Poza tym właśnie jesteśmy w trakcie kupna działki pod budowę własnego domu. Ale zanim powstanie to jesCze kupę lat.
Sliczny :) A to mój.
 

Załączniki

  • Screenshot_20190516-141000.jpg
    Screenshot_20190516-141000.jpg
    217,7 KB · Wyświetleń: 56
  • Screenshot_20190516-141027.jpg
    Screenshot_20190516-141027.jpg
    239,4 KB · Wyświetleń: 54
Śliczne usg :D Jejku ja teraz muszę spytać na wizycie czemu moje usg są takie jakby z daleka, bo wy już we wcześniejszych tygodniach mialyscie takie jakby bardziej z bliska.
ja się dzisiaj czuje świetnie, nic nie mdli, mam energię, nie lubie takich dni bo sie martwie [emoji23]
 
Hej Ja zabrałam sie za nauke szydełkowania - staram się umilic kreatywnie ten łozkowy czas ;) Pochwale się Wam pierwszą robotką hihi
Piękne dzieło:) masz talent. ja póki co zrobiłam bombki białe na choinkę i mam nadzieję że w tym roku uda mi się zrobić ich więcej jak bd już na l4:)
 
Hej dziewczyny.
Nie było mnie jeden dzień a tu hohoho tyle wiadomości.
Dzisiaj moje dziecko pojechało na wycieczke dwudniową, rano ją odprowadziłam i te 800m było dla mnie jak maraton :)
Kurcze,strasznie szybko się męczę i oddycham buzią jak astmatyk...a przecież brzucha absolutnie jeszcze brak.
Poszłam wczoraj do lekarza rodzinnego i na cito dostałam skierowanie do endokrynologa. W Legnicy najszybciej mnie przyjmą 6 czerwca i to na NFZ, jestem w szoku, że tak szybko. A mam 40 km, więc nie ma znaczenuia, że w innym mieście.
 
Ojejku, ale piękne wszystkie macie pieski! Takie cudne mordki :D

Ja przestałam te sterydy brać dwa dni temu i jestem cały czas śpiąca :(
 
reklama
Śliczne usg :D Jejku ja teraz muszę spytać na wizycie czemu moje usg są takie jakby z daleka, bo wy już we wcześniejszych tygodniach mialyscie takie jakby bardziej z bliska.
ja się dzisiaj czuje świetnie, nic nie mdli, mam energię, nie lubie takich dni bo sie martwie [emoji23]

Ja mam tak samo, jak wymiotowałam to chciałam żeby już się to skończyło, a teraz zastanawiam się czy napewno wszystko dobrze. Zawężając jeszcze na to, że jestem przeziębiona [emoji849]
 
Do góry