reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ahh same dobre wiadomości z wizyt ❤❤❤

Ja działaj czuję się dobrze, byłam chwilę w pracy, dokończyć kilka spraw. Teraz zajadam makaron ze szpinakiem , cały tydzień za mną chodził :p

A to moja psina-średnio duża. Najukochańsza ❤ Wabi się Tola. My moeszkamy na wsi, mamy mieszkanie w domu wielorodzinnym i duże podworko, gdzie może robić co chce. Poza tym właśnie jesteśmy w trakcie kupna działki pod budowę własnego domu. Ale zanim powstanie to jesCze kupę lat.
 

Załączniki

  • 15580050491261559939824.jpg
    15580050491261559939824.jpg
    899,9 KB · Wyświetleń: 49
  • 20171125_164429.jpg
    20171125_164429.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 47
  • 20190109_192705.jpg
    20190109_192705.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 47
reklama
Moje tez pierwsze usg i na sama mysl az mi sie plakac chce :(( boje sie ze cos.jest nie tak bo objawy od dwoch dni zmalaly. Jak tam.pojde na to usg to na bank bede ryczec
Będzie wszystko dobrze, zobaczysz. Jestem żywym przykładem. Zadnych dolegliwości jakbym nie była w ciąży, podejżenie pustego jaja w 8+3tc- nie było widać zarodka, a wczoraj 10+5tc a tam brykający człowieczek. Nie wiem jak to możliwe ale jednak tak jest, chodź jeszcze do mnie nie dociera. Rozumiem zdenerwowanie i przygnębienie, sama wczoraj szłam jak na skazanie, cała trzęsłam się pod gabinetem a wszystko jest dobrze..., u ciebie też będzie wszystko dobrze, zobaczysz:-)
 
Ahh same dobre wiadomości z wizyt ❤❤❤

Ja działaj czuję się dobrze, byłam chwilę w pracy, dokończyć kilka spraw. Teraz zajadam makaron ze szpinakiem , cały tydzień za mną chodził :p

A to moja psina-średnio duża. Najukochańsza ❤ Wabi się Tola. My moeszkamy na wsi, mamy mieszkanie w domu wielorodzinnym i duże podworko, gdzie może robić co chce. Poza tym właśnie jesteśmy w trakcie kupna działki pod budowę własnego domu. Ale zanim powstanie to jesCze kupę lat.
Sliczny psiak :) my nie dawno sie wybudowalismy i konczymy jeszcze lazienke i korytarz ale juz własnymi silami i ciagnie sie ta koncowka ze az sil brak.
 
Dziękuje kochane... ciągle jeszcze jestem nakręcona jak zegarek :p
Nie dziwie sie :) ja tez bym byla.:) to cudowna wiadomosc mam.nadzieje ze ja tez bede sie tak cieszyc. Trochę zaluje ze tyle zwlekalam z tym.usg ale na nfz niechca wcześniej robic a teraz juz tak malo ki zostalo czasu ze poczekam heh
 
Dziewczyny a jak tam z waga i widocznym brzuszkiem ? U mnie juz troche widac dzis mam calkiem.spory brzuszek moze to jakies wzdecia czy cos ale jesy i go widac. A wy jak ?
 
Gratuluję udanych wizyt:) :) :) wlasnie wstalam po drzemce brzucho juz nie boli na szczęście czyli musze włączyć tryb oszczedzanie...mm makaron ze szpinakiem tez za mna chodzi ale w moim domu takie cuda jem tylko ja... Ogólnie makaron przelatuje przez ta moja rodzinke jak woda i za 1h wszyscy glodni
 
Dziewczyny a jak tam z waga i widocznym brzuszkiem ? U mnie juz troche widac dzis mam calkiem.spory brzuszek moze to jakies wzdecia czy cos ale jesy i go widac. A wy jak ?
Jest. I to chyba zauważalny bo sasiad cos mamrotal do mnie o czesci naszego mieszkania ze chyba będzie musial oddac nam ta czesc (ma z jedeego naszego pokoju zrobione mieszkanie socjalne) i pokazywal na brzuch i nagle mily jak sie czuje jak ja z tym wozkiem wchodze ehh. Panie w sklepie tez widze ze obserwuja ale jeszcze nic nie mówią
 
reklama
Jest. I to chyba zauważalny bo sasiad cos mamrotal do mnie o czesci naszego mieszkania ze chyba będzie musial oddac nam ta czesc (ma z jedeego naszego pokoju zrobione mieszkanie socjalne) i pokazywal na brzuch i nagle mily jak sie czuje jak ja z tym wozkiem wchodze ehh. Panie w sklepie tez widze ze obserwuja ale jeszcze nic nie mówią
Waga lacznie od poczatku 1,300 na plusie
 
Do góry