reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Widzę, że duża cześć z was ma pieski [emoji7] Ja mam takiego stwora
IMG_0743.JPG
 
reklama
Ja na wadze mam + kg i tyle a brzuch juz dzis mam na prawde niezly a zjadlam.tylko sniadanie kanapki i kiwi z bananem jestem w szoku oO
Wlasnie z tym brakiem objaw to tez jest roznie bo z jednej strony fajnie ze nje ma bo mozna normalnie funkcjonowac a z drugiej sie martwie czy jest ok.
Na pewno dodam.zdjecie z usg :D
 
Nie no takiego slodziaka to sie w ogole nie spodziewałam :D boski :) ja zawsze o takiej marzylam ale w domu nikt sie na nia zgodzic nie chcial a jaka jest bardzo halasliwa ?

Z tym to różnie, ma momenty w ciągu dnia, że się wydziera, szczególnie wieczorem. Ogólnie trzeba mu dużo uwagi poświęcać i sporo niszczy jak się nudzi [emoji28]
 
Z tym to różnie, ma momenty w ciągu dnia, że się wydziera, szczególnie wieczorem. Ogólnie trzeba mu dużo uwagi poświęcać i sporo niszczy jak się nudzi [emoji28]
Moja siostra też ma takiego futrzaka i jest super ale jej męża gryzie zawsze jak wkłada palec przez kratkę a synka nie ;)
 
reklama
Wiecie co widziałam się wczoraj z koleżanką która była ode mnie z pracy i jak byłam w poprzedniej ciąży to ona miała ponad 2 tyg więcej niż ja. Termin ma za 2 tyg maluszek ułożony do porodu ale owiniety 2 razy wokół szyi pepowina. Niby lekarze mówią że nie ma opcji żeby się coś stało zanim się nie rozpocznie akcja pogodowa ale ja nie mogę przestać o niej myśleć...
 
Do góry