reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Hej
Mi sie zeby jak na razie nie psuja ale mam.aparat zalozony i chodze systematycznie do ortodontki ktora tez.mi te zabki naprawiala zawsze wiec szybkim przeglad zawsze.ich robi. Pytalam.czy musze.miec aparat zdjety.do.porodu i mowila ze nie i jestem.w szoku jakoa.nie wyobrazam.sobie rodzic w aparacie bo.jednak.moge.ugryz z bolu w zamek moze mi wypasc ja nie zauwaze czy ktoras tak.miala ?

U nas dzis pogoda.paskudna :/
 
reklama
Ja już po badaniach, wyniki w poniedziałekam odebrać. 116zł tylko.
Jadę teraz na uczelnie i idę ten wf załatwiać osobiście.
A włosy to mi wypadają okropnie, garści normalnie. Paznokcie mam twarde jak nigdy, a włosy porażka
 
Hej, pytanie do mam, które wizytowały u gina w tym tygodniu.
Usg miałyście robione przez brzuch czy dopochwowo?
 
A która to klasa?
Pierwsza podstawowej
O kurcze no to faktycznie nieciekawie. Zglos to wychowawcy bo tak nie moze byc.
Narazie umówiłam sie bezpośrednio z Panią od religii żeby wysłuchać jej wersji. Reszta zależy od tego jak tą rozmowę poprowadzi. Wychowawcy zgłoszę w środę na wywiadówce. Ewentualnie będę zabiegała o rozmowe w obecności dyrektora i psycholog. Bo moje dziecko tak sie wczoraj balo ze wylądował u szkolnej psycholog.
 
reklama
Do góry