reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

A jesli chodzi o wyrywanie zeba to tylko w II trymestrze i zwykle dentysta chce opinie od ginekologa czy wszystko jest ok.
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje

U mnie zeby, ani w trakcie, ani po tylko włosy lecą, ale ja dodatkowo jem sporo wapnia i uzupełniam suplementami ...
 
Dzien dobry dziewczyny. Ja sie ogarniam do pracy niestety powrot do rzeczywistości. Na szczęście niecałe 3 tyg i znowu mam tydzien urlopu [emoji2960][emoji4]
Czasem zaczyna mi byc niedobrze ale na szczescie szybko przechodzi .
 
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje
Mi poleciały zeby dopiero po 3 ciąży i dwuletnim karmieniu piersia. Ale przyznam że karmiac nie za wiele nabiału jadłam bo Młoda silnie uczulona i nie suplementowalam wapnia.
Witam sie z rana. Kebab nie byl dobry... Nie to mieso takze 3 gryzy i ppdziekowalam:) ale dzisiaj ugotuje zupe z botwinki. Ktos dzisiaj wizytuje?
Jak tam objawy? U mnie zero. A czuje ze to bedzie kolejny dzien z powerem.
Ja dzisiaj wizytuje o 18.30 ale bez usg


Witam sie z rana. Rozprowadzilam dzieci do placowek i chwile sie relaksuje póki mdłości sa lekkie.
Wczoraj moje dziecko po szkole opowiedziało mi że poszedł do koleżanki pożyczyć ołówek i Pani od religii zlapala go za szyje albo raczej gardlo i w ten sposob zaciagnela do jego lawki. Więc od wczoraj chodze nakrecona.
 
Wczoraj moje dziecko po szkole opowiedziało mi że poszedł do koleżanki pożyczyć ołówek i Pani od religii zlapala go za szyje albo raczej gardlo i w ten sposob zaciagnela do jego lawki. Więc od wczoraj chodze nakrecona.

???
Żartujesz sobie... Ja nie mogę, co to w ogóle jest??
Też bym chodziła nakręcona
 
No niestety, zapytałam jeszcze na forum klasowym czy dzieci cos mówiły i każde dziecko przedstawilo ta historie tak samo. A Pani nie odpisuje na moje wiadomosci.
 
Mi poleciały zeby dopiero po 3 ciąży i dwuletnim karmieniu piersia. Ale przyznam że karmiac nie za wiele nabiału jadłam bo Młoda silnie uczulona i nie suplementowalam wapnia.

Ja dzisiaj wizytuje o 18.30 ale bez usg


Witam sie z rana. Rozprowadzilam dzieci do placowek i chwile sie relaksuje póki mdłości sa lekkie.
Wczoraj moje dziecko po szkole opowiedziało mi że poszedł do koleżanki pożyczyć ołówek i Pani od religii zlapala go za szyje albo raczej gardlo i w ten sposob zaciagnela do jego lawki. Więc od wczoraj chodze nakrecona.
O kurcze no to faktycznie nieciekawie. Zglos to wychowawcy bo tak nie moze byc.
 
reklama
Osobiście w żadnej z dwóch poprzed
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje
Osobiście w żadnej z dwóch poprzednich ciąży nie miałam ubytku na zębach. Na kontroli kilka miesięcy po porodzie zawsze było czysto.
 
Do góry