reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje
Tak w drugiej ciazy strasznie mi sie popsuly. I niestety mimo ze ciagle bylam pod opieka dentysty musialam usunac kilka sztuk. Tez wybieram sie w przyszłym tygodniu zeby zrobic przeglad bo wole dmuchac na zimne
 
reklama
Ja zaraz wychodzę na badania i nie mogę nic zjeść. Jak nigdy nie mdli to teraz zaczyna :/
Pogoda fatalna, potem jade prosto na uczelnie, nikt mi z wuefistów na mejle nieodpowiada i już mi się odechciewa wszystkiego. Tak myślę, że najwyżej rzuce te studia i pójdę kiedyś jeszcze raz ale na zaoczne... bo to jest jakiś cyrk.
Zjadłabym sobie jakiejś zupki dobrej. Mama jak się wczoraj dowiedziała to tylko jest: daj te zakupy, ostrożnie po schodach, połóż się, ja ci jutro obiadek zrobie [emoji23]
 
U mnie w 12 tc w pierwszej ciąży lekarz odrazu powiedział że jest pewien że to chłopak i zostało tak na każdym USG ;) powiedział "bez wątpienia ";))
Teraz śniło mi się że mój synek stoi obok wózka z małą dziewczynką ciekawe czy się sprawdzi ;)))
Kurcze dziś w nocy miałam takie okropne bóle brzucha i krzyża :((( nie wiem czemu :((( w środę mam chyba mieć USG więc aż się boje :(((
Super sen. :) ja to nie licze ze plec w naszym wypadku bedzie inna niz dwie poprzednie jakos tak psychicznie jestem nastawiona na 3 corke jak będzie synus to będe w 100%spelniona:)
 
A dziewczyny skoro mówicie o dentyście to w ciąży można dostać normalnie znieczulenie jeżeli coś by się działo? Muszę też się zapisać
 
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje
Napoczatku ciąży wyleczyłam zeby i od tego czasu zepsuł mi się jeden ale malutko a minęło 2 lata ;)
 
reklama
Do góry