reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Mnie dzis naszlo.na nalesniki caly dzien za mna chodzily i w koncu.ubralam.sie poszlam.po.mleko i dzem i zrobilam o18:30 zjadłam az 5 nalesnikow a teraz.jak wiadomo.mi nie dobrze.:( ale nie moglam.sobie ich odmowic :D u nas z McDonalda juz sa dowozy do domu a u was nie ma ?
U mnie też już dowozy są, ale jeszcze nie wypróbowałam :D

Oj kusi mnie nie znać tej płci bardzo, alw z drugiej strony bardzo bym chciała [emoji23]
 
Hej, Nadrabiam zaległości po całym dniu wrażeń...Byłam z moim młodym na szczepieniu...


Biedroneczka...chciałabym się wtrącić co do naciskania na brzuch w czasie porodu. Nigdy nie byłam za, ale...miałam traumatyczny trzeci poród. Mój Fabian utknął w drogach rodnych i nie było czasu na cesarkę, ja straciłam przytomność... Jakby nie szybka akcja lekarza, skończyłoby się tragedią.
Przy pierwszym porodzie miałam podobna sytuacje, Syn przekrecil głową tak że utknął, po godzinie partych mój ginekolog uprzedził mnie co zamierza zrobić i dwukrotnie przy skurczach pomógł mi naciskając na brzuch. Było to bardzo delikatne i w zasadzie bezbolesne. Syn dzięki temu urodził się z 10 punktami pomimo że zaczynał już tracić tetno
 
Przy pierwszym porodzie miałam podobna sytuacje, Syn przekrecil głową tak że utknął, po godzinie partych mój ginekolog uprzedził mnie co zamierza zrobić i dwukrotnie przy skurczach pomógł mi naciskając na brzuch. Było to bardzo delikatne i w zasadzie bezbolesne. Syn dzięki temu urodził się z 10 punktami pomimo że zaczynał już tracić tetno
Skąd ja to znam.. Poród 16 godzin w tym 2,5 godziny parcia.. Byłam mega wykończona i też mi lekarz w ten sposób "pomógł". Nic nie bolało, był delikatny i w ten o to sposób urodziłam po dwóch skurczach. Do dziś mu dziękuję, bo mogło się różnie skończyć.
 
U mnie w 12 tc w pierwszej ciąży lekarz odrazu powiedział że jest pewien że to chłopak i zostało tak na każdym USG ;) powiedział "bez wątpienia ";))
Teraz śniło mi się że mój synek stoi obok wózka z małą dziewczynką ciekawe czy się sprawdzi ;)))
Kurcze dziś w nocy miałam takie okropne bóle brzucha i krzyża :((( nie wiem czemu :((( w środę mam chyba mieć USG więc aż się boje :(((
 
Mam pytanie do dziewczyn ktore juz byly w ciazy. Czy psuły Wam sie zęby w ciąży? Ja sie strasznie tego boje, dla mnie najwiekszy koszmar jesli chodzi o wyglad to utrata zęba.. Dzisiaj jade do dentysty, niech sprawdzi czy cos tam sie nie dzieje
 
reklama
Witam sie z rana. Kebab nie byl dobry... Nie to mieso takze 3 gryzy i ppdziekowalam:) ale dzisiaj ugotuje zupe z botwinki. Ktos dzisiaj wizytuje?
Jak tam objawy? U mnie zero. A czuje ze to bedzie kolejny dzien z powerem.
 
Do góry