reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Staram sie jeść ale mdłości nie pozwalają normalnie.
Ja z kolei nie mam żadnych mdłości dlatego tez wsuwam jak odkurzacz a tu waga stoi. Boli ciągle lewy bok pod żebrami, stąd moje zdenerwowanie bo takim samym objawem zaczęło mi sie poprzednie poronienie, do tego ta stojąca waga w miejscu przy takiej ilości jedzenia.
 
reklama
Witaj karo85! Rany, faktycznie jesteś po strasznych przejściach :( Współczucia ogromne, ale teraz w końcu musi się udać!!
 

Załączniki

  • IMG_20190506_174415.jpg
    IMG_20190506_174415.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 55
No i koleś z wf mnie nie przyjął. Nie wiem co robić, ginekolog zabronił definitywnie ćwiczyć, bo ciąża zagrożona, więc wf odpada, a jak on się nie zgodził na przepisanie to nie zdam z wf.. i wtedy urlopu dziekańskiego nie będę mogła wziąć. Eh może na nordic walking się przepisze? Musze tylko 4 zajecia zaliczyć, a to mało inwazyjny sport chyba? Mogłabym iść w swoim tempie.. nie wiem kurcze
Ja tam zanioslam zwolnienie z wf od gin i tyle wpisane miałam w indeks zwolnienie u tyle
 
Ja tam zanioslam zwolnienie z wf od gin i tyle wpisane miałam w indeks zwolnienie u tyle
U mnie jest taka chora zasada, że jak nie ćwiczy się przez zwolnienie to trzeba chodzić na teorie wychowania fizycznego co jest idiotyzmem. No ale to lub to, inaczej wf jest nie zdany. Zostały 4 zajecia do końca semestru więc co za problem było mnie przyjąć, ale nieee bo ma za dużo osób w sali...
 
U mnie jest taka chora zasada, że jak nie ćwiczy się przez zwolnienie to trzeba chodzić na teorie wychowania fizycznego co jest idiotyzmem. No ale to lub to, inaczej wf jest nie zdany. Zostały 4 zajecia do końca semestru więc co za problem było mnie przyjąć, ale nieee bo ma za dużo osób w sali...

A nie przejdzie jak zostaniesz to gdzie jesteś i powiesz o ciąży? przecież nauczyciel to też człowiek więc powinien zrozumieć i wpisać zaliczenie..tylko pewnie dobrze by było mieć przy sobie zaświadczenie od ginekologa że nie możesz od teraz ćwiczyć ze względu na ciąże.
 
reklama
Do góry