reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Czy Was tez tak boli glowa? Kurcze dzisiaj 4 dzien wstalam z cmieniem z tylu glowy i pewnie będzie tak caly dzien nie chce brac przeciwbólowych lekow ale chyba dłużej nie pociagne.
 
reklama
Co do rowerow to mi tez obilo sie o uszy zeby raczej unikac ale raczej chodzi tu o intensywny trening. Wiadomo że jest ryzyko upadku i chyba o to chodzi w tym zakazie. Najlepiej dopytać się lekarza. Bo jesli ciaza jest bez zagrożenia mama czuje sie dobrze to dlaczego rezygnować z ruchu
 
Dzień dobry kobietki,

Jak się dzisiaj czujemy?
U nas takie piękne słońce, że aż trudno uwierzyć że to Irlandia.

Moja wizyta w czwartek - jeszcze tylko 5 dni :D :D

Co do rowerów, to ja też głównie słyszałam, że to chodzi o ryzyko że można upaść.
 
Pytanie do doświadczonych kolezanek.
Jakie badania prenatalne są naprawdę niezbędne?
Rozumiem ,że test wystąpienia aberracji chromosomalnej u dziecka
Jest ważny, usg połówkowe również. Ale czy należy wykonywać usg prenatalne w każdym trymestrze ciąży, jak to sugerują niektóre kliniki?
 
Czesc dziewczyny :) u nas dzisiaj slonce i cieplutko, wczoraj mega zimno, jak wyszlam na chwile na balkon wywiesic pranie to dostalam kataru :D dzisiaj biore psy mojej mamy i idziemy na spacer, juz wczoraj mialam taki plan ale pogoda nie dopisala
 
Hej kochane, dawno mnie tu nie bylo, ale miałam maraton pracy.. Aktualnie też mecze się w pracy u mnie to już połowa 6 tygodnia, prócz ciągłego zmęczenia, mdłości i tego okropnego uczucia głodu i ssania w brzuchu co 2-3 godziny nie jest najgorzej. :) Czy Wy Was męczy też tak częsty głód? I jak się Wasze samopoczucie? Pozdrawiam :)
 
Ja mialam wczoraj taki dzien ze ciagle jesc i jesc haha :D dzisiaj dla odmiany nie chce mi sie jesc, ale musze bo jak rano nic nie zjem to pozniej mecza mnie mdlosci, jedzenie to hamuje
 
Pytanie do doświadczonych kolezanek.
Jakie badania prenatalne są naprawdę niezbędne?
Rozumiem ,że test wystąpienia aberracji chromosomalnej u dziecka
Jest ważny, usg połówkowe również. Ale czy należy wykonywać usg prenatalne w każdym trymestrze ciąży, jak to sugerują niektóre kliniki?

Nie wydaje mi się, zeby to było konieczne ..
Raz około 12 tc i później połówkowe tez jest takim dokładniejszym badaniem, a tak to wsio ;)
 
Ja mialam wczoraj taki dzien ze ciagle jesc i jesc haha :D dzisiaj dla odmiany nie chce mi sie jesc, ale musze bo jak rano nic nie zjem to pozniej mecza mnie mdlosci, jedzenie to hamuje
Mam podobnie, że w sumie apetyt mam słaby, ale ciągle czuje głód i to ssanie w brzuchu a przez to mdłości, więc trzeba się zmuszać :
 
reklama
Do góry