reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja tak naprawdę niewiem co to zgaga ;)
W żadnej ciąży nie doświadczyłam i ogólnie bez tez nie :)
Mąż się śmieje, ze ja to mogłabym kamienie jeść,bo mało kiedy cos mi jest :) no tylko podczas ciazy i to tak naprawdę od drugiej dopiero mdłości dostałam ..
ale tak .. zapachy mnie w tej drażnią okropnie .. ostatnio miałam taka ochotę na fasolowa, ale jak tylko ja poczułam to już było pojedzone :/ hi hi i gotowanie również sprawia mi problem, wiec tym zajmuje się mąż :)
Ja tak miałam w ciąży pierwszej że tylko mi zgaga dokuczała i to bardziej pod koniec no i miałam bardzo ochote na drożdżówki ciągle .... Więc nie będę zazdrościć żeby się nie popsuło ale powiem fajnie masz hehehehe mam nadzieję że te moje mdłości to na dziewczynkę bo mam chlopca i fajnie byłoby mieć komplet ale co będzie z chłopczyka też będę się cieszyć ;D
 
reklama
Mam takie głupie pytanie jeśli chodzi o ta cukrzycę ciążowa oni ja najpierw muszą w moczu wykryć prawda?
Ja prawdopodobnie też przytylam i przytyje więcej bo mam teraz tydzień urlopu ...A ja mam taki spust jak za dwóch [emoji23]
Nievz krwi. Glukoza a potem test obciążenia glukozy.
 
Ja robiłam test obciążenia glukozy już w 6 tyg w poprzedniej tak samo. Ale to dlatego że liczą BMI i mam wyżej normy. Oczywiście jak zawsze na czczo za dużo. A po posiłku jest ok i po 2 godz też. Czyli glukoza z krwi. Jeśli chodzi o mocz trzeba uważać na ciała ketonowe jak ich nie ma to jest dobrze a jak są to oznacza że wieczorem się przyglodzilas. Jeśli masz cukrzycę to strasznie patrzą pierwsze co na te ketony. Przynajmniej u mnie tak było.
Mam dokładnie tak samo. Na czczo za wysoka po 1h i 2h ok. Teraz jak mierze też ok po jedzeniu a na czczo za wysoko. Diabetolog mi powiedział ze jesli przez tydzień mimo diety będzie sie utrzymywac za wysoka glukoza na czczo to insulina. Obawiam się czy to nie za szybko?
 
Ja tak miałam w ciąży pierwszej że tylko mi zgaga dokuczała i to bardziej pod koniec no i miałam bardzo ochote na drożdżówki ciągle .... Więc nie będę zazdrościć żeby się nie popsuło ale powiem fajnie masz hehehehe mam nadzieję że te moje mdłości to na dziewczynkę bo mam chlopca i fajnie byłoby mieć komplet ale co będzie z chłopczyka też będę się cieszyć ;D

Mam dwóch synków, a każda ciąża inna,no i z drugim mdłości do 14tc chyba jak dobrze pamietam, wiec ja osobiście w te symptomy na chłopca i na dziewczynkę nie bardzo wierze, ale życzę Ci, abyś miała dziewczynkę jeżeli bardzo tego pragniesz ;)

P.S. Z młodszym tabliczkę czekolady wciągałam nosem hi hi
 
Ale mnie spanie łamie normalnie chodzę ziewam non stop A z pół godz dŕzemki miałam
 
Ale mnie spanie łamie normalnie chodzę ziewam non stop A z pół godz dŕzemki miałam

Mnie też na drzemkę wzięło, głowa mnie boli wiec się chwile położę. Dzisiaj w jednej pracy mam wolne, za to miałam 2 klientki na włosy ale jakoś ogarnelam, tylko boli mnie dzisiaj podbrzusze trochę [emoji849]
 
Mi tez objawy "zanikly" i sie trochę stresuje czy wszystko jest ok. Wizytę mam na szczęście 6 maja.
 
reklama
Do góry