reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Jeśli zaproponuje Ci zwolnienie lekarz to idź i się nie zastanawiaj tym bardziej że wiesz że nic nie zmieni to jak poinformujesz o ciąży , u mnie w pracy był taki przypadek że kobieta która pragnie dziecka poroniła 3 razy bo chce być dobra dla pracodawców a oni tak naprawdę mają jak daleko ... Druga raz poroniła i za drugim razem odrazu na zwolnienie i ma dzidzie no i ja niewiedzialam o ciąży i pracowałam 7dni po 12h i podejrzewam że organizm tego nie udzwignal więc jeśli masz wskazania na L4 i do tego pracę nieodpowiednia do ciąży to nawet się nie zastanawiaj tylko patrz na siebie i dziecko bo pracodawca tak naprawdę są jakiś czas o tobie zapomni a Ty będziesz sobie pluc w brodę

Proponował mi l4 od razu.
 
reklama
Jakie bakalie suszone owoce przgryzac zeby nie bylo to bardzo kaloryczne? Pytam bo ja juz 1kg na plusie
1 kg na plusie to chyba normalny stan. Slyszalam ze tak kg dwa normalnie powinno.sie przybierac.
Ja jem marchewke albo rodzynki suszone jablka takie tam :) a jak mam ochote to i banana zjem suszonego
 
Do porodu nie chodzi o paznokcie w wyzywającym kolorze tylko o to że na palec zakłada się pulsoksymetr który informuje lekarzy o pulsie, pomalowane paznokcie czy to hybryda czy zwykłym lakierem mogą fałszować dane , na paznokciach u nóg możesz mieć i wściekły róż i nikomu to nie przeszkadza
Urządzenie to nie zakłada się przy każdym porodzie , przy cesarce i znieczuleniu ale ... Nigdy nie wiesz kiedy poród zakończy się CC , ja przy rozwarciu 10 cm , główce w szyjce i partych miałam CC ze względu na to że mój syn oplatał się pepowinal i nie mógł wyjść i takie urządzenie informuje lekarzy o Twoim pulsie
Właśnie hybryda nie zakłóca pulsometru przy cesarskim cięciu o to mi chodziło. Wiem chodzę dlugo do mojej kosmetyczki ma dzuo dziewczyn w ciąży, po porodzie i żadna nie miała problemu. Kosmetyczka sama miała cesarke przy pierwszym dziecku i hybryda w niczym nie przeszkodziła, a miała pulsometru na palcu. Ale mówię co ja wiem każdy zrobi jak chce. Ja raczej nie zrezygnuje z hybrydy.
 
Ja stety-niestety w ciąży mam bardzo dobry apetyt a są dni, np. wczoraj, że jestem głodna non stop. Bardzo bym nie chciała przytyć niewiadomo ile, więc też się staram zapychać mało kalorycznymi przegryzkami. Jak nie byłam w ciąży, starczył byle jaki owoc i przez parę godzin miałam spokój. A teraz? Pół godziny i znowu mi burczy w brzuchu :( Chyba marchewki to faktycznie najlepsze rozwiązanie :D
 
Ja stety-niestety w ciąży mam bardzo dobry apetyt a są dni, np. wczoraj, że jestem głodna non stop. Bardzo bym nie chciała przytyć niewiadomo ile, więc też się staram zapychać mało kalorycznymi przegryzkami. Jak nie byłam w ciąży, starczył byle jaki owoc i przez parę godzin miałam spokój. A teraz? Pół godziny i znowu mi burczy w brzuchu :( Chyba marchewki to faktycznie najlepsze rozwiązanie :D
Ja to marzę o tym żeby coś zjeść ze smakiem więc po części zazdroszczę ;D też bym nie chciała przytyć za dużo ale tak bym chciała jeść hehe
 
Ja to marzę o tym żeby coś zjeść ze smakiem więc po części zazdroszczę ;D też bym nie chciała przytyć za dużo ale tak bym chciała jeść hehe
No właśnie. Tak źle i tak niedobrze hehe. To jest dla mnie bardzo męczące, ale wolę to od wymiotów i jadłowstrętu oczywiście.. Jeszcze (odpukać) nie zwracałam, chociaż mam dni, że mdli mnie raz z głodu a raz po jedzeniu :O
 
Mi jedyne jedzenie jakie wchodzi i bardzo smakuje to tosty na ciepło z wędlina cienka/pomidorem/cebula i serem zapiekane w tosterze i chrupki kukurydziane o smaku sera moich dzieci [emoji28][emoji28][emoji28] a reszta go bleeeee jest
 
reklama
U mnie dalej się trzymają mdłości. Najlepiej mi po prostu wchodzi chleb z masłem albo almette.

Przy śniadaniu jeszcze jest ok, ale pozniej przy porze obiadowej się zaczyna :/
 
Do góry