reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dopiero w tym tygodniu też zaczynaja się objawy 'biustowe' haha

Moja normalnie miseczka G już zwiększyła się do H chyba..
 
I zauważam, ze młodości już są delikatniejsze i nie męczą tak mocno :) ufff może tym razem wcześniej odpuszcza :)
U mnie też właśnie mdłości delikatniejsze bo wcześniej była masakra ale dalej korek w gardle i zgaga doszła :( Ha na palcach jednej ręki mogę wyliczyć co mogę zjeść hehehe przed ciążą gotowałam codziennie i bardzo to lubiłam teraz gotuje nam teściowa i przynosi lub mąż dla synka bo ja nie daje rady z zapachami :) dziś jestem z siebie dumna bo zrobiłam kopytka ale to było dla mnie mega wyzwanie mdlosciowe jakoś dałam radę ;D
 
Ja mam o tyle fajnie, że u nas prawie zawsze gotuje mąż, bo jest w tym lepszy i to po prostu bardzo lubi, więc nie musi się teraz przestawiać czy wysilać. Moim zadaniem jest tylko wymyślenie co na obiad :D
 
U mnie też właśnie mdłości delikatniejsze bo wcześniej była masakra ale dalej korek w gardle i zgaga doszła :( Ha na palcach jednej ręki mogę wyliczyć co mogę zjeść hehehe przed ciążą gotowałam codziennie i bardzo to lubiłam teraz gotuje nam teściowa i przynosi lub mąż dla synka bo ja nie daje rady z zapachami :) dziś jestem z siebie dumna bo zrobiłam kopytka ale to było dla mnie mega wyzwanie mdlosciowe jakoś dałam radę ;D

Ja tak naprawdę niewiem co to zgaga ;)
W żadnej ciąży nie doświadczyłam i ogólnie bez tez nie :)
Mąż się śmieje, ze ja to mogłabym kamienie jeść,bo mało kiedy cos mi jest :) no tylko podczas ciazy i to tak naprawdę od drugiej dopiero mdłości dostałam ..
ale tak .. zapachy mnie w tej drażnią okropnie .. ostatnio miałam taka ochotę na fasolowa, ale jak tylko ja poczułam to już było pojedzone :/ hi hi i gotowanie również sprawia mi problem, wiec tym zajmuje się mąż :)
 
Ja przez ostatnie 3 dni mam poprostu popołudniowe apogeum wymiotow dzisiaj to zolcia sama zwymiotowalam krecilo mi sie w glowie i poczulam taki ucisk w oku ze myslalam ze mi wyskoczy. Teraz odrobine lepiej. Jestem glodna ale niewiem co zjeść. Wcinam kukurydziane chrupki.
 
Ja przez ostatnie 3 dni mam poprostu popołudniowe apogeum wymiotow dzisiaj to zolcia sama zwymiotowalam krecilo mi sie w glowie i poczulam taki ucisk w oku ze myslalam ze mi wyskoczy. Teraz odrobine lepiej. Jestem glodna ale niewiem co zjeść. Wcinam kukurydziane chrupki.

Ale ty jesteś Biedna:((
Teraz doceniam to szczęście że ja ciąży przychodzę bez objawowo. Jak was czytam i to co przychodzicie to jestem pełna podziwu jak udaje wam się normalnie funkcjonować.
 
reklama
Ja przez ostatnie 3 dni mam poprostu popołudniowe apogeum wymiotow dzisiaj to zolcia sama zwymiotowalam krecilo mi sie w glowie i poczulam taki ucisk w oku ze myslalam ze mi wyskoczy. Teraz odrobine lepiej. Jestem glodna ale niewiem co zjeść. Wcinam kukurydziane chrupki.
Na szczęście mnie wymioty ominęły chociaż nieraz wolałabym niż się tak męczyć z mdłościami , ale tak naprawdę ja chyba nie umiem wymiotować wymiotowałam dwa razy w życiu .... Współczuję bardzo ale na pocieszenie dodam że znam osobę która przez 4 miesiące wymiotowała codziennie tak że nawet nie mogła podnieść się z łóżka, lekarz przepisał jej przeciwwymiotne leki stosowane po chemioterapii więc trzeba cieszyć się że nie męczy az tak bardzo i niedługo przejdzie :)
 
Do góry