reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Hej.ostatnia miesiączka mialam14.03.cykl nieregularne chodź wydaje !i się że po niedawnym porozumieniu regularne miałam co31.31.30.34dni i teraz brak jaka może być data porodu
 
Hej dziewczyny. Pozwolę sobie do Was dołączyć ostatni okres miałam 20.03 wiec wychodzi że to już 5 tydzień wizytę u lekarza mam dopiero 8 maja
 
Jak wasze mdłości ja w nd to masakra całą przeleżałam....wczoraj nawet nawet,Dzisiaj narazie ok ale do wieczora jeszcze daleko...ale wynalazlam gumy pregna vomi zamówiłam w aptece podobno pomaga na mdłości zobaczymy;)
U mnie mdłości przeszły, a byly straszne łącznie z wymiotami. Stosowałam te gumy i mi pomagały, szczególnie w pracy :)
 
Hej.ostatnia miesiączka mialam14.03.cykl nieregularne chodź wydaje !i się że po niedawnym porozumieniu regularne miałam co31.31.30.34dni i teraz brak jaka może być data porodu
Oznacz sobie bhcg i bedziesz mniej wiecej wiedziala. A najlepiej isc do lekarza na usg bo przy nieregularnych cyklach ciezko obliczyc. Gratuluję. Czyli te plamienie to. Jednak implantacja byla... Pokaz test my tu uwielbiamy ogladac testy;)
 
reklama
Oznacz sobie bhcg i bedziesz mniej wiecej wiedziala. A najlepiej isc do lekarza na usg bo przy nieregularnych cyklach ciezko obliczyc. Gratuluję. Czyli te plamienie to. Jednak implantacja byla... Pokaz test my tu uwielbiamy ogladac testy;)
Źle mnie zrozumiałaś bylam już w 2ciazach .1zakończona szczęśliwie a ta2poronienie m.W każdej miałam plemienia i nie regularny cykl.W tej obecnej 3regularny? i bez imp latacji.
 
Do góry