reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Cześć Ja też grudniowa, z tego co póki co wyliczył kalkulator i ja . Dwa testy zrobione w odstępie kilku dni mówią, że pierwszy raz w życiu będę mamą. To 5-ty tydzień. Myślicie, żeby iść do lekarza jak najszybciej, czy poczekać jeszcze tydzień?
Gratuluję;)dokładnie jak dziewczyny piszą lepiej poczekać ja byłam wczoraj 6tydz(5+6)I tylko kropek był;)za 2 tyg teraz mam przyjść;)
 
reklama
Cześć dziewczyny! Przychodzę dziś z pytaniem.. cykle mam 28 dniowe dziś 25 dzień cyklu.. czy taki wynik testu owulacyjnego może oznaczać owulacje dopiero teraz?! Bardzo się zdziwiłam i nie wiem jak to interpretować [emoji50] pozdrawiam i życzę miłego dnia [emoji4]
IMG_9757.JPG
 
Cześć dziewczyny! Przychodzę dziś z pytaniem.. cykle mam 28 dniowe dziś 25 dzień cyklu.. czy taki wynik testu owulacyjnego może oznaczać owulacje dopiero teraz?! Bardzo się zdziwiłam i nie wiem jak to interpretować [emoji50] pozdrawiam i życzę miłego dnia [emoji4]Zobacz załącznik 959201
Mi taki wyszedł jak już byłam w ciąży 8-9 dni po owulacji, na teście ciążowym była bardzo słaba kreska
 
reklama
Do góry