reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Dziewczynyyy, jak Wy się czujecie?
Czy to możliwe, że tak szybko mam dolegliwości ? Od wczoraj nie smakuje mi kawa i mam wstręt do słodyczy, mimo że przed zajściem mogłam je pochłaniać tonami
emoji507.png
emoji517.png
emoji515.png
emoji513.png
a dziś rano mdłości
emoji849.png
nie za wcześnie na to ?
emoji28.png
Ja nam tsamo kochana
Witam się z Wami narazie nieśmiało :) Na teście dzisiaj druga blada kreseczka, mimo ze do terminu spodziewanej miesiączki jeszcze 3 dni, mam nadzieję że będzie coraz bardziej widoczna :)
Gratuluję :)
 
Ja dzisiaj dzień zaczęłam i skończyłam z głową w toalecie [emoji849]
Niech już ten etap minie plisssss [emoji85]
Współczuję tych mdlosci jak bylam z mloda w ciazy to wyjscie do przedszkola ze starsza konczylo sie tym ze bralam 5 woreczkow zaliczalam kazdy kosz i tak to trwalo do 16tc bylam nawet w szpitalu i tam mialam napisane nieposkromione wymioty moj organizm poprostu tak walczyl. A w tej ciazy poki co jest ok. Nawet koleżanki sie śmieją ze w polrzedniej wyczerpalam limit na wszystkie mozliwe symptomy ciazy. A tak sie balam ze teraz bedzie tak samo. A znowu jak nie mam tego wszystkiego to zapala sie czerwona lampka ze cos jest nie tak
 
Współczuję tych mdlosci jak bylam z mloda w ciazy to wyjscie do przedszkola ze starsza konczylo sie tym ze bralam 5 woreczkow zaliczalam kazdy kosz i tak to trwalo do 16tc bylam nawet w szpitalu i tam mialam napisane nieposkromione wymioty moj organizm poprostu tak walczyl. A w tej ciazy poki co jest ok. Nawet koleżanki sie śmieją ze w polrzedniej wyczerpalam limit na wszystkie mozliwe symptomy ciazy. A tak sie balam ze teraz bedzie tak samo. A znowu jak nie mam tego wszystkiego to zapala sie czerwona lampka ze cos jest nie tak

Ojaa, no to współczuje. Ja mam nadzieję, że jeśli już są to się nie nasilą...
No możliwe, że wykorzystałaś limit [emoji28] tego Ci życzę, żebyś nie musiała przechodzić przez to drugi raz [emoji1307]
 
reklama
Do góry