reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja jestem ciekawa kiedy bedzie widac juz jakis poczatek brzuszka ?-;) moze ktoras z was wie ? A macie wrazenie zatrzymania sie wodynie albo cos takiego ? Mi to strasznie powiekszyly sie piersci i czuje sie jak taka kolka strasznie bola i sa wrazliwe. A przecież to dopiero poczatek. Ciekawe czy potem te piersi nie beda tak bolaly czy to zostaje juz do samego.konca
Zależy jak dziecko ułożone jak mięśnie trzymają u mnie 4 ciaza i od ostatniej 20 miesięcy więc pewnie szybko brzuch będę mieć na razie mam spożywczy haha. Ale w 1 ciąży dopiero ok 20 tyg mi się pojawił dosłownie w ciągu tygodnia wyskoczył. A cycki ok 2 trymestru przestają boleć ale rosną
 
Spróbuje ten z rossmanna o którym mówicie i zobaczymy, może po prostu jest jeszcze za wcześnie i żaden nie wykryje ciąży.. a może po prostu się nie udało, nie chce się nastawiać żeby się nie rozczarować [emoji6]
Zrob sobie ten najtańszy z Rossmanna taki paskowy, mi pokazał strasznego bledziocha z porannego sikania jako pierwszy. A że nie ma okienek ani plastikowej szybki tam gdzie wynik, to można dokładnie pod światło zobaczyć :D
 
Zrob sobie ten najtańszy z Rossmanna taki paskowy, mi pokazał strasznego bledziocha z porannego sikania jako pierwszy. A że nie ma okienek ani plastikowej szybki tam gdzie wynik, to można dokładnie pod światło zobaczyć :D

Mam nadzieje, że u mnie też pokaże i w końcu się czegoś dopatrze [emoji6][emoji6]
 
Cześć dziewczyny! Przychodzę dziś z pytaniem.. cykle mam 28 dniowe dziś 25 dzień cyklu.. czy taki wynik testu owulacyjnego może oznaczać owulacje dopiero teraz?! Bardzo się zdziwiłam i nie wiem jak to interpretować [emoji50] pozdrawiam i życzę miłego dnia [emoji4]Zobacz załącznik 959201

To wyglada na tzw PIK LH , czyli kreska testowa jest ciemniejsza niż kontrolna (prawdopodobna owulacja 12-24 godz)
Zawsze masz co 28 dni czy czasami się przeciąga ?
 
IMG_6998.JPG


Moim zdaniem to jeden z lepszych testów :)
Mi już ładnie pokazał w 10dpo, ale na tyle mocna kreska już była, ze pewnie pokazał by i wcześniej ;)
 
reklama
Do góry