reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja mam teraz 4 tyg przerwy No też tydzień się przesunelo przez majówkę bo gin miał cały tydzień urlop. Ja się zdziwilam bo ciąża była na początku zagrożona i 2 tyg plamien a on mi powiedział że się poprawiło i kosmowka się przykleja i póki nic się nie dzieje bo nie potrzeba denerwować maluszka tylko cierpliwie na niego czekać. Tyle że miałam przyjść po antybiotyk jak coś wyjdzie. Kartę mam założona i teraz na te prenatalne do niego mam przyjść.

A po wizycie u pani endokrynolog świetnie. Zabroniła mi śmigać po internecie i szukać czarnych scenariuszy tak mi napisala w zaleceniach. Wyniki określiła jako śliczne i obu tak dalej. Kontrola za miesiąc :)
 
reklama
A co do stękania to ja dziś o mało płuc nie straciłam. Wchodziłam jak zawsze do góry mieszkam na 3 piętrze i jak weszłam na górę to oddechu nie mogłam złapać. Pierwszy raz w życiu zawsze to mąż narzeka jak wróci do domu a do mnie ze ja zapierdzielam jak gazela po tych schodach. Trochę to zasługa pogody bo duszno było a teraz pada ale myślę że ciąży też.
 
Mnie dzisiaj też troszkę wysadziło [emoji28] spodnie w pracy spielam recepturką, bo guzik mnie uwierał i musiałam odpiąć. Od rana męczyłam się z zatwardzeniem, a jadłam dzisiaj jak wściekła [emoji849] i tak stwardł mi dziś brzuch, dopiero teraz wieczorem udało mi się pójść do toalety. I zrobiłam sobie pyszny rosołek na który miałam ochotę od rana, a dopiero o 19 zaczęłam go gotować i teraz zjadłam michę i mogę iść spać [emoji39]
IMG_1084.JPG
 
Mnie dzisiaj też troszkę wysadziło [emoji28] spodnie w pracy spielam recepturką, bo guzik mnie uwierał i musiałam odpiąć. Od rana męczyłam się z zatwardzeniem, a jadłam dzisiaj jak wściekła [emoji849] i tak stwardł mi dziś brzuch, dopiero teraz wieczorem udało mi się pójść do toalety. I zrobiłam sobie pyszny rosołek na który miałam ochotę od rana, a dopiero o 19 zaczęłam go gotować i teraz zjadłam michę i mogę iść spać [emoji39]Zobacz załącznik 971243
Mamy podobnie :)) ja tez mam taki brzuszek.już i tez mam problen z wc. Ale masz fajowe spodnie podobaja mi sie mega :) skad sa ?
 
reklama
Do góry