reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja wam powiem ze zrobilam dwa obiady pozmywalam po nich. Chcialam.mamie.pomoc bo ma 12 h w pracy teraz taki nawal i zrobilam.jej obiad potem swoj potem wiadomo.inne obowiazki i, tak mnie glowa rozbolala ze polozylam sie.usnelam.a teraz mnje mdli ;/ dzis tez nie moj dzien oj nie moj .. :/
 
Ja się nie chwaliłam tylko powiedziałam „kolezance” z działu w sklepie w którym pracuje żeby ja uspokic bo się zrobiła nerwowa atmosfera. Przenieśli mnie na lżejszy dział jak powiedziałam menagerowi. Ta się zaczęła denerwować ze ona sama nie da rady i dlaczego ja tam, kiedy zatrudnia kogoś nowego itp itd. No to jej powiedziałam żeby się trochę uspokoiła bo tam faktycznie ciężko i jeszcze samej. Mowie tez ze postawi mnie w niekomfortowej sytuacji jak cis się stanie bo już kiedyś poroniłam we wczesnej ciazy.Obiecala nic nikomu nie mówić. Nie minął tydzień i okazuje się ze wiedza wszyscy już. Pięknie po prostu.No chyba ze jakiś menager się wygadał w co wątpię.
U mnie dzisiaj w miarę, tylko 2 razy muszelkowałam, cały dzień odczuwam głód, żre jak głupia [emoji28] pojechałam dziś po pracy do mc Donalda po frytki i skusilam się na mc chickena ale zjadłam go dopiero w domu żeby mieć bliżej do toalety [emoji28] póki co na szczęście mnie nie zemdliło. Co do pogody, to u mnie też jest tragiczna pogoda, ciśnienie niskie, od wczoraj boli mnie głowa [emoji849]
Odczuwam dziś pobolewanie w podbrzuszu, w niektórych momentach nawet jakby kłucie. Piersi i brzuch mi wywaliło [emoji23]
Ja wczoraj też skusilam się na cheesburgera w McDonaldzie, nie mogłam się oprzeć haha :D
Jestescie okropne <foch> ja tez chce mc donalda:) :)
 
Słuchajcie mam jeszcze pytanie do was. Mam dzisiaj takie kłucia trwające dosłownie sekundę w okolicy tutaj wzgórka łonowego, spojenia, gdzieś tutaj. Macie może tak lub czy wiecie czy to normalne? Do tej pory miałam jakieś kłucia w jajnikach i takie ciągnięcie a tak jak dzisiaj jeszcze nie miałam
Ja miałam to co piszesz z pół dnia w niedzielę. Od tamtej pory cisza.
 
Kochane ja juz po wizycie ❤❤jestem zakochana❤❤wszystko ok maluszek tak się wiercił machał rączkami i nóżkami❤że lekarz zdjecia zrobić nie mógł hehe ale się udało:)
 

Załączniki

  • 20190509_174453.jpg
    20190509_174453.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 82
reklama
Kochane ja juz po wizycie [emoji173][emoji173]jestem zakochana[emoji173][emoji173]wszystko ok maluszek tak się wiercił machał rączkami i nóżkami[emoji173]że lekarz zdjecia zrobić nie mógł hehe ale się udało:)
Gratulacje [emoji173]️ Jaki piękny maluszek [emoji173]️[emoji173]️ Już się nie mogę doczekać jak mój będzie wyglądać jakkolwiek człowieczo[emoji23]
 
Do góry