reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
U mnie dziś było słonko i 20 stopni teraz zaczęło padać. A czułam sie ok. Przez ten szkolny stres nawet mdłości nie miałam. Teraz czekam na wizyte i znowu sie stresuje.
 
Cześć dziewczyny :) ja wczoraj miałam wizytę u gina ale bez usg. Założyła mi kartę ciąży, wypisała badania na hiv, kiłę, tarczyce i różyczkę także dziś z rana się kułam. Następna wizyta za tydzień w środę i da mi wtedy skierowanie na resztę badań. Na razie chodzę na fundusz ale zastanowię się co dalej bo usg muszę robić w innym miejscu u innych lekarzy. USG te takie prenatalne mam zrobić od 30.05 do 13.06. Teraz jestem równo w 9 tyg.

A moje samopoczucie takie sobie, znowu trochę mnie mdli i nie mam na nic siły. Kiedy to minie :(
 
Dziewczyny, jak Wasze samopoczucie dziś? Ja siedzę w pracy i zaraz chyba głowa mi pęknie... W Łodzi okropna pogoda, ciągle pada i nie da się funkcjonować normalnie :(

U mnie dzisiaj w miarę, tylko 2 razy muszelkowałam, cały dzień odczuwam głód, żre jak głupia [emoji28] pojechałam dziś po pracy do mc Donalda po frytki i skusilam się na mc chickena ale zjadłam go dopiero w domu żeby mieć bliżej do toalety [emoji28] póki co na szczęście mnie nie zemdliło. Co do pogody, to u mnie też jest tragiczna pogoda, ciśnienie niskie, od wczoraj boli mnie głowa [emoji849]
Odczuwam dziś pobolewanie w podbrzuszu, w niektórych momentach nawet jakby kłucie. Piersi i brzuch mi wywaliło [emoji23]
 
U mnie dzisiaj w miarę, tylko 2 razy muszelkowałam, cały dzień odczuwam głód, żre jak głupia [emoji28] pojechałam dziś po pracy do mc Donalda po frytki i skusilam się na mc chickena ale zjadłam go dopiero w domu żeby mieć bliżej do toalety [emoji28] póki co na szczęście mnie nie zemdliło. Co do pogody, to u mnie też jest tragiczna pogoda, ciśnienie niskie, od wczoraj boli mnie głowa [emoji849]
Odczuwam dziś pobolewanie w podbrzuszu, w niektórych momentach nawet jakby kłucie. Piersi i brzuch mi wywaliło [emoji23]
Ja wczoraj też skusilam się na cheesburgera w McDonaldzie, nie mogłam się oprzeć haha :D
 
Okropnie się czuje. Jestem senna i mnie mdli. Pierwszy raz aż tak mocno. Mam dziś serio dużo do ogarnięcia, ale nie jestem w stanie nic zrobić, dopiero wróciłam z uczelni i się kładę. Może po 20 zbiore siły.
Mam to samo dziś jak się dobrze czułam przez cały okres tak dziś przechodzę jakąś tragedię naprawdę współczuję tym mamusia które mają tak przez kilka tygodni... Bo ja dziś już nie mam siły na nic....
Co do prenetalnych to ja będę dostosowywać do rad lekarza jeśli zasugeduje że dobrze by zrobić to pewnie pójdę jeśli nie to nie
Gratuluję udanych wizyt
 
Słuchajcie mam jeszcze pytanie do was. Mam dzisiaj takie kłucia trwające dosłownie sekundę w okolicy tutaj wzgórka łonowego, spojenia, gdzieś tutaj. Macie może tak lub czy wiecie czy to normalne? Do tej pory miałam jakieś kłucia w jajnikach i takie ciągnięcie a tak jak dzisiaj jeszcze nie miałam
 
Słuchajcie mam jeszcze pytanie do was. Mam dzisiaj takie kłucia trwające dosłownie sekundę w okolicy tutaj wzgórka łonowego, spojenia, gdzieś tutaj. Macie może tak lub czy wiecie czy to normalne? Do tej pory miałam jakieś kłucia w jajnikach i takie ciągnięcie a tak jak dzisiaj jeszcze nie miałam
Ja mam takie różne kłucia, ew. ciągnięcie. Krótkie, intensywne, rowniez w tym miejscu, ale nie przekraczające w mojej opinii progu bólu, ktory świadczył by o czymś nadzwyczajnym. Zapytam lekarza czy to normalne, ale łącze to z naciąganiem macicy.
 
reklama
Ja mam takie różne kłucia, ew. ciągnięcie. Krótkie, intensywne, rowniez w tym miejscu, ale nie przekraczające w mojej opinii progu bólu, ktory świadczył by o czymś nadzwyczajnym. Zapytam lekarza czy to normalne, ale łącze to z naciąganiem macicy.

Dzięki troszke mnie uspokoiłaś, nie jest to jakoś bolące mocno może faktycznie ta macica sie naciąga ciągle
 
Do góry