reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
Ja z córka mialam pierwsze usg w 5t6d i już nawet serducho pikało. Teraz byłam później
 
Hej, troche mnie nie bylo, z calego serca wspolczuje strat, ciezko mi wyobrazic co czujecie jednak wierzcie i badzcie dobrej mysli ze bedzie jeszcze cudownie i wszystko sie ulozy po prostu w innym czasie.

Ostatnio mialam wielkie hustawki nastroju, placz nerwy, smiech wszystko na raz.

Dzis i ja sie wizytuje 15.40 stres jest, snilo mi sie ze spoznilam sie do lekarza ale na moment przystapienia do badania sie obudzilam. Musze sie czyms zajac aby czas szybko zlecial.

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace dzis!
 
Moje USG w 5+4 wyglądało tak :
Lekarz powiedział zobaczymy w którą stronę pójdzie ...
 

Załączniki

  • IMG_20190507_092850185.jpg
    IMG_20190507_092850185.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 64
Powiem szczerze że ja dziś nie kontaktuje bo że stresu kręci mi się w głowie ;p
Może to dziwne ale kiedyś z moim synkiem w ciąży śnił mi się taki glosny głos "będzie dobrze" a w tej ciąży śniło mi się po wizycie u lekarza że zarodek mówił "żyje" i się przekształcał ;) wiem głupie to ale serio miałam takie sny
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Bardzo fajne sny. Mi dwa razy przysnily sie moje dzieci. Tzn w pierwszej ciąży zanim poznałam płeć przyśnił mi sie syn choć nie widzialam go wyraznie. A w drugiej przysnila mi sie córka i byla bardzo podobna do siebie jak ja urodziłam. Aż w szoku byłam. Jakby dziecko dawało znać. W tej ciąży śnił mi sie pozytywny test zanim go zrobiłam. Choć akurat w tym cyklu nic nie wskazywało żeby miało sie udać :)
 
Bardzo fajne sny. Mi dwa razy przysnily sie moje dzieci. Tzn w pierwszej ciąży zanim poznałam płeć przyśnił mi sie syn choć nie widzialam go wyraznie. A w drugiej przysnila mi sie córka i byla bardzo podobna do siebie jak ja urodziłam. Aż w szoku byłam. Jakby dziecko dawało znać. W tej ciąży śnił mi sie pozytywny test zanim go zrobiłam. Choć akurat w tym cyklu nic nie wskazywało żeby miało sie udać :)
Coś jest w takich snach ;) jeśli są takie dogłębne , moj najpiękniejszy sen był po śmierci babci mojego męża , była na łące pełnej kwiatów słońca i spokoju i mówiła że jest jej dobrze ja poczułam się tak błogo i nigdy tego nie zapomne wierzę w to że chciała przekazać rodzinie że zaznała spokoju ❤
Dlatego może niektóre sny chcą nam coś przekazać :)
 
Każde laboratorium ma swój cennik, ja zapłaciłam 220zl, ale gdybyn robiła w diagnostyce wyszło by kolo 300-350zl. No i nie każdy lekarz przepisuje to samo. Jedni tylko zalecane inni dodaja jeszcze jakieś dodatkowe.
Ja robiłam w diagnostyce zapłaciłam 230zl.
 
Diagnostka też ma swój cennik w każdym mieście. W sensie ze np u mnie w diagnostyce jest dużo drożej niż w diagnostyce 30km dalej. A jeszcze kilka.lat wstecz była najtańsza w miescie.
 
reklama
Diagnostka też ma swój cennik w każdym mieście. W sensie ze np u mnie w diagnostyce jest dużo drożej niż w diagnostyce 30km dalej. A jeszcze kilka.lat wstecz była najtańsza w miescie.
Prawda bo ceny są rozne zależy do jakiego laboratorium zawoza
 
Do góry