reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mnie właśnie z początkiem 9 tygodnia bardzo się poprawiło i odpuściła mi większość objawów, teraz jest 10tc i czuję się dobrze więc i dla Was jest nadzieja ze wreszcie będzie można normalnie funkcjonować :)

Dzień dobry wszystkim :) u mnie dzisiaj 8+3 więc jest nadzieja, że i my w niedługim czasie poczujemy się lepiej :)

Udanych wizyt dla Was ❤
 
reklama
IMG_7159.JPG


Dzień dobry :)
Czuje, ze mimo delikatnego rozdrażnionego żołądka to apetyt chyba wraca :) ... chociaż mam taka nadzieje ;)
 
Hej ja mam 10 tc i faktycznie mdlosci jak by mniejsze mimo ze wieczorem nadal sa zauwazalne. Dzis sie zwazylam i mam na +2 kg takze leci ta waga :( w srode ide do ginekologaaa na 16 trzymajcie kciuki zeby bylo ok i zeby mi wyznaczyl usg. Pogoda paskudna.
 
Stresu to ja dzisiaj mialam tyle ze chyba siwki mi wyszly.
Ale widok ruszajacego babelka i dzwiek serduszka wynagrodzil wszystko.
Uwierz,ze wiem co czułaś. Miałam 3takie wizyty na IP. Dwie tego samego wieczoru z krwotokiem a potem jak skrzep wyleciał i ost.z obfitym plamieniem brązowym. Na szczescie wszyst.ok. Tez nie umialam ukryc wzruszenia gdy lekarz pokazywał bijące serduszko i znow wracala nadzieja:D:-D
 
Mogę dziewczyny powiedzieć że wracam do żywych , mam 9 tydzień mdłości minimalne , czasem złapie zgaga , trochę senność ale przynajmniej mogę jeść ! Mam nadzieję że to nic złego nie znaczy bo mdłości miałam od samego początku około miesiąca , ale cieszę się że odpuściły sobie trochę :) jutro wizyta USG , czy Wam też trochę odpuściło czy jeszcze Was męczy ?
Kochana nie będę cie straszyć;)ale mi tez zelzały a od wczoraj :(zaprzyjaźniam się z wc ;)oby u Ciebie było inaczej hihi bo ja tez się cieszylam a tu zonk
 
Czesc Wam w poniedzialek :) kurcze jestem pod wrazeniem waszych brzuszkow :o u mnie moze minimalnie sie zmienilo ale nie na tyle zeby bylo widac, a chcialabym juz miec sie po czym poglaskac :) dzis 9+0 wiec moze jeszcze za wczesnie
 
Ja się żegnam. Drugi raz to samo. 25.04 było serce dziś juz nie ma. Ciąża przestała się rozwijać w 6+6. Ostatnia wizyta 6+2. Mam dość. Ten rok miałbyc lepszy. Najgorsze jest to ze dalej jestem senna i czuje mdłości. Ale to pewnie sobie wmawiam. Dzis bylam na wizycie u lekarki u której chciałam prowadzic ciąże i się zawiodlam. W ogóle nie umiala sie zachować i co wydaje mi się nie na miejscu wzięła kasę jak za normalna wizytę.
 
reklama
Ja się żegnam. Drugi raz to samo. 25.04 było serce dziś juz nie ma. Ciąża przestała się rozwijać w 6+6. Ostatnia wizyta 6+2. Mam dość. Ten rok miałbyc lepszy. Najgorsze jest to ze dalej jestem senna i czuje mdłości. Ale to pewnie sobie wmawiam. Dzis bylam na wizycie u lekarki u której chciałam prowadzic ciąże i się zawiodlam. W ogóle nie umiala sie zachować i co wydaje mi się nie na miejscu wzięła kasę jak za normalna wizytę.
Tule Cie mocno. A moze warto sprawdzić gdzies indziej. :(:(
 
Do góry