reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

reklama
My w zeszłym roku kupiliśmy za wcześnie jeden kombinezon bo był słodki. Więc w tym roku czekamy chociaż do pierwszego usg genetycznego czyli do 05. 06 :). Niby tak daleko a czas mega szybko leci.
 
Dziewczyny mam do was pytanie…
Dość intymne.
Od momentu kiedy dowiedziałam się o ciąży ani razu jeszcze nie współżyłam z mężem bo się boję. Czytałam że nie wolno współżyć tylko wtedy gdy ciąża jest zagrożona… U mnie odpukać narazie wszystko jest w porządku ale nie miałam jeszcze badania ginekologicznego tylko samą usg.

Podzielcie się waszą wiedzę na ten temat.
Dokładnie tak jak piszesz. Mi w pierwszej lekarz pozwolił powiedział że nie ma przeciwwskazań i że można jak najbardziej. A że teraz zagrożona to nie wolno póki nie będzie całkiem dobrze.
 
Ja tez dołączam do grona kobitek ktore na porodowke pojda jak dziewice;) zupełnie nie mam ochoty maz tez nie nalega. Ale ja plamilam i jakos tak psychicznie mam dyskomfort.
Zrobiłam sobie kawe. Slabiutka malutka z mleczkiem. Bo bole glowy nie ustapily od 3 dni. I chyba nigdy kawa nie miala dla mnie takiego smaku. No pychotka. Zobaczymy co będzie po. Ale poki co sie delektuje.
 
Dziewczyny mam do was pytanie…
Dość intymne.
Od momentu kiedy dowiedziałam się o ciąży ani razu jeszcze nie współżyłam z mężem bo się boję. Czytałam że nie wolno współżyć tylko wtedy gdy ciąża jest zagrożona… U mnie odpukać narazie wszystko jest w porządku ale nie miałam jeszcze badania ginekologicznego tylko samą usg.

Podzielcie się waszą wiedzę na ten temat.
Jezeli tylko ciaza nie jest zagrozona to mozna baraszkowac jak najbardziej ;) Ja niestety do odwolania mam zakaz ale przyznam,ze hormony zaczynają szalec i libido rosnie haha Pytalam nawet bardziej szczegolowo moją gin o to czy chodzi o mechaniczny akt czy rosnącą oksytocyne i skurcze ale powiedziała, ze i to i to :-D
 
dziewczyny co tu zrobić na tą senność nie radzę sobie normalnie !
Ja tez dołączam do grona kobitek ktore na porodowke pojda jak dziewice;) zupełnie nie mam ochoty maz tez nie nalega. Ale ja plamilam i jakos tak psychicznie mam dyskomfort.
Zrobiłam sobie kawe. Slabiutka malutka z mleczkiem. Bo bole glowy nie ustapily od 3 dni. I chyba nigdy kawa nie miala dla mnie takiego smaku. No pychotka. Zobaczymy co będzie po. Ale poki co sie delektuje.
Ja też dziś kawę wypiłam bo poprostu nie daje rady ! Olalam obrzydzenie i musiałam ale nie pomogła :(


Wiecie co mój syn był przenoszony pod koniec ciąży baraszkowalam z mężem w celu wywołania porodu i ... Nawet nie drgnelo! Poród wywoływany Tak więc jeśli jest wszystko oki to śmiało :D
 
Dokładnie tak jak piszesz. Mi w pierwszej lekarz pozwolił powiedział że nie ma przeciwwskazań i że można jak najbardziej. A że teraz zagrożona to nie wolno póki nie będzie całkiem dobrze.

A czy mogę się zapytać na czym polega twoje zagrożenie ciąży?
 
Jezeli tylko ciaza nie jest zagrozona to mozna baraszkowac jak najbardziej ;) Ja niestety do odwolania mam zakaz ale przyznam,ze hormony zaczynają szalec i libido rosnie haha Pytalam nawet bardziej szczegolowo moją gin o to czy chodzi o mechaniczny akt czy rosnącą oksytocyne i skurcze ale powiedziała, ze i to i to :-D


Ale czekaj czekaj… Bo mój tok rozumowania dzisiaj jest mocno opóźniony;)
Ale o co pytałeś dokładnie ginekolog co może być zagrożeniem? Chodzi mi o zdanie kiedy pisałaś oksytocynę i skurczach.

Czuję się jakaś tępa… Czytam dwa razy i nie rozumiem[emoji849]
 
Jejkuuu dziewczyny jaki ja mam dzis apetyt :o no konia z kopytami bym zjadla. Weszlam dzis rano na wage pewna ze przytylam, a tam pol kilo mniej niz normalnie :O
 
reklama
A czy mogę się zapytać na czym polega twoje zagrożenie ciąży?
Od 5 tc odklejała mi się kosmowka i mam jakąś bakterie idę w poniedziałek po antybiotyk. Póki co dalej się nie odkleja ale 2 tyg plamilam i nie przykleila się jeszcze całkowicie. A gin mówi że plamienia sprzyjają infekcji.
 
Do góry