reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Mój chłopak powiedział, że kupimy co będę potrzebować, a że się nie zna to mogę potrzebować wszystkiego [emoji23]
Łóżeczko bym chciała nowe, na ikei są niedrogie. A wózek używany, tak do 800 zł to już są serio fajne 3w1, więc pewnie na cos takiego bym się zdecydowała. A z racji że u rodziców mieszkam w 1 pokoju to z gadżetów nici, nie ma miejsca. Jedynie jakiś bujaczek/fotelik i tyle :(
No my wlasnie tez nie mieliśmy za bardzo miejsca teraz mamy ale chyba nie chce sie go za bardzo pozbywac;)
 
reklama
Cześć dziewczyny. Tak was podczytuje ale za bardzo sie nie udzielam. Wózki i wyprawka to dla mnie jeszcze za wcześnie. Chyba będę spokojniejsza jak już z wizyty wyjde[emoji28]
Dobrze że moja przyjaciółka przyjechała to chociaż zapominam się zastanawiać czy serduszko będzie biło. Jakoś odciaga mnie od tej myśli.
Dzisiaj ładna pogoda mamy zamiar iść na basen.Co myślicie o tym? Mam nadzieję że to nie jest zły pomysł.Milego dnia[emoji3059]
 
Cześć dziewczyny. Tak was podczytuje ale za bardzo sie nie udzielam. Wózki i wyprawka to dla mnie jeszcze za wcześnie. Chyba będę spokojniejsza jak już z wizyty wyjde[emoji28]
Dobrze że moja przyjaciółka przyjechała to chociaż zapominam się zastanawiać czy serduszko będzie biło. Jakoś odciaga mnie od tej myśli.
Dzisiaj ładna pogoda mamy zamiar iść na basen.Co myślicie o tym? Mam nadzieję że to nie jest zły pomysł.Milego dnia[emoji3059]
Basen jak najbardziej dobrze sluzy kobieta w ciazy. Jeszcze kilka chwil i zoabczysz serduszko. Fajnie ze masz taka przyjaciolke. Bawcie się dobrze
 
Jejku poszłabym na basen sobie, ale również tego mi zabroniono [emoji52] Już chcę wtorek, zobaczyć serduszko i ciekawe czy będę mogła cokolwiek robić [emoji23] Bo nudzę się okropnie, majówka na wsi, a tu ani na rower, ani nic. Tylko leżę i spacerek co jakiś czas eh.
Ale dzisiaj jade z chłopakiem i przyjaciółką (tylko oni wiedzą o ciąży) do znajomej na grilla i będzie gadka czemu pić nie chcę [emoji23]
 
Pytanie z innej beczki… Czy pozwalacie sobie na kawe? Jeśli tak na ile dziennie?
Normalnie piłam dwie dziennie, teraz wyganiam męża z pokoju jak ma kawę :(

Hej dziewczyny. U nas dziś pogoda sie psuję. Jeszcze nie pada, ale ma sie to zmienić. Ja sie do teściów na obiad wprosilam wczoraj więc o tyle dzisiaj lżej że nie muszę wąchać co gotuje :)
Jeśli chodzi o mdłości mam wrażenie że w ogóle nic nie odpuszcza. Musze jeść dość często i nie daj boże nie wąchać tego co mam zamiar zjeść. Słodycze, słodkie napoje itp w ogóle mi nie wchodzą. W zasadzie moglabym jeść tylko ogórki, pomidory, rzodkiewke i jabłka. Ewentualnie jakiś serek. A pije wodę z imbirem i cytryną.
Dla mnie temat wyprawki też jest zbyt odległy jeszcze. Imiona, porody, wyprawki to coś o czym będę myśleć po połowie.
 
Jejku wspolczuje wam tych mdłości [emoji26] u mnie tylko czasem piersi dadza znać o sobie no i te głupie zaparcia. Od wczoraj biorę nasiona babki jajowatej mają pomóc na wypróżnienia dostałam kiedyś od babci i mi bardzo pomagały więc może i tym razem pomoże [emoji4]
 
Hej Dziewczynki. Ostatnio za dużo się nie odzywałam bo poprostu nie miałam czasu i weny. Moja siostra przyjechała do rodziców z synkiem i codziennie się widujemy. Mnie zaczęło mdlic porządnie 2 dni temu i to zazwyczaj wieczorem. Wczoraj pojechaliśmy do galerii No i nie wytrzymalam kupiłam kilka ciuszków i kocyk. Oglądałam wózki. Dziś męczący i fascynujący. Ale z resztą poczekam. Skorzystałam z tego że mam jeszcze męża przy sobie bo w środę znów wyjeżdża. Żebyście widziały jest oczy jak oglądał te ciuszki. Normalnie bajka! On jest taki kochany!
 
Jejku wspolczuje wam tych mdłości [emoji26] u mnie tylko czasem piersi dadza znać o sobie no i te głupie zaparcia. Od wczoraj biorę nasiona babki jajowatej mają pomóc na wypróżnienia dostałam kiedyś od babci i mi bardzo pomagały więc może i tym razem pomoże [emoji4]
Ja też mam z zaparciami problem, nigdy tak nie miałam [emoji52] Staram się dużo owoców jeść, ale mało co daje. Czuje się tak ciężko, obudziłam się o 4 i nie mogłam zasnąć, nigdy nie mam problemów z wypróżnianiem i niefajnie się czuję.

Pogoda u nas brzydka, będzie padać na pewno :/
 
U nas dziś piękna pogoda i całe szczęście bo 2 dni były tragiczne. Ja mam od początku problem ze spaniem w poprzedniej też tak miałam. Budzę się w nocy 2 lub 3 razy bo mnie ciśnie na pęcherz a 4 raz przed 5 rano i już pospane. Zaparć na szczęście nie mam.
 
reklama
Hej Dziewczynki. Ostatnio za dużo się nie odzywałam bo poprostu nie miałam czasu i weny. Moja siostra przyjechała do rodziców z synkiem i codziennie się widujemy. Mnie zaczęło mdlic porządnie 2 dni temu i to zazwyczaj wieczorem. Wczoraj pojechaliśmy do galerii No i nie wytrzymalam kupiłam kilka ciuszków i kocyk. Oglądałam wózki. Dziś męczący i fascynujący. Ale z resztą poczekam. Skorzystałam z tego że mam jeszcze męża przy sobie bo w środę znów wyjeżdża. Żebyście widziały jest oczy jak oglądał te ciuszki. Normalnie bajka! On jest taki kochany!
Ja wczoraj kupiłam grzechotkę hehe kocham kupować zabawki i ubranka ale mam cały strych ubranek po moim 16m synku , w większości są uniwersalne ale czekam na potwierdzenie przez lekarza płci i jeśli będzie dziewczynka to dopiero zacznie się szał zakupow hehee :)
 
Do góry