reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

U nas również pogoda paskudna w dodatku drugi raz w ciąży się przeziębiłam i leze pod kołdrą oglądając Asterixa i Obelixa z mężem i synkiem :)
 
reklama
Hej dziewczyny
Ja tez jeszcze nie mysle o ubrankach itp. Nawet brzuszka jeszcze nie mam za bardzo nic nie widac. Jesli chodzi o zaparcia to mam tragiczne i zauwazylam ze nasilaja siw jak zje sie cos slodkiego lub biale pieczywo. Rano jak jestem po chleb to czasem nie moge sie oprzec takiej buleczce swiezo wypieczonej a potem mam masakra w wc. Nie wiem co na to pomaga ale tez mam z tym problem. Ja powiedzialam powoli mojemu ze trzeba sie zastanawiac nad imieniem. I w sumie tyle :D
 
Cześć dziewczyny. Tak was podczytuje ale za bardzo sie nie udzielam. Wózki i wyprawka to dla mnie jeszcze za wcześnie. Chyba będę spokojniejsza jak już z wizyty wyjde[emoji28]
Dobrze że moja przyjaciółka przyjechała to chociaż zapominam się zastanawiać czy serduszko będzie biło. Jakoś odciaga mnie od tej myśli.
Dzisiaj ładna pogoda mamy zamiar iść na basen.Co myślicie o tym? Mam nadzieję że to nie jest zły pomysł.Milego dnia[emoji3059]

Basen super sprawa :) tylko uważaj na infekcje.
Miłego dnia dla wszystkich
 
Dziewczyny mam do was pytanie…
Dość intymne.
Od momentu kiedy dowiedziałam się o ciąży ani razu jeszcze nie współżyłam z mężem bo się boję. Czytałam że nie wolno współżyć tylko wtedy gdy ciąża jest zagrożona… U mnie odpukać narazie wszystko jest w porządku ale nie miałam jeszcze badania ginekologicznego tylko samą usg.

Podzielcie się waszą wiedzę na ten temat.
 
Dziewczyny mam do was pytanie…
Dość intymne.
Od momentu kiedy dowiedziałam się o ciąży ani razu jeszcze nie współżyłam z mężem bo się boję. Czytałam że nie wolno współżyć tylko wtedy gdy ciąża jest zagrożona… U mnie odpukać narazie wszystko jest w porządku ale nie miałam jeszcze badania ginekologicznego tylko samą usg.

Podzielcie się waszą wiedzę na ten temat.
Spokojnie to nic nie przeszkadza że jesteś w ciąży absolutnie , ja zauważyłam że mam większe libido ale również póki co nie "przytulałam" się z mężem ale to ze względu na moje samopoczucie i mdłości , w pierwszej ciąży również się bałam i mąż i właściwie popełniliśmy ten błąd że mało kiedy wspolzylismy przez całą ciążę teraz jak samopoczucie mi się polepszy to i męża wezmę w obroty i nie będę się już bała :D tak więc śmiało , USG to bardzo dużo , jeśli jest wszystko ok to nie ma przeciwwskazań , gdzieś czytałam że dziecko w brzuchu czuje się jak na trampolinie ;)
 
Spokojnie to nic nie przeszkadza że jesteś w ciąży absolutnie , ja zauważyłam że mam większe libido ale również póki co nie "przytulałam" się z mężem ale to ze względu na moje samopoczucie i mdłości , w pierwszej ciąży również się bałam i mąż i właściwie popełniliśmy ten błąd że mało kiedy wspolzylismy przez całą ciążę teraz jak samopoczucie mi się polepszy to i męża wezmę w obroty i nie będę się już bała :D tak więc śmiało , USG to bardzo dużo , jeśli jest wszystko ok to nie ma przeciwwskazań , gdzieś czytałam że dziecko w brzuchu czuje się jak na trampolinie ;)

No to mnie troszkę pocieszyłaś:)
Dziękuje [emoji255]
 
reklama
U mnie dziś strasznie senno. Tylko bym spala. Od środy pracowicie - z mężem kończymy remont u Mamy. I od dziś skladamy meble. Konca nie widac a jutro po śniadaniu wracamy do domu. Nareszcie. Chcialam jechać w gory ale pogoda ma być kiepsko. We wtorek już do pracy :(
 
Do góry