reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Prawda jest taka , ze nie ważne jak każda z nas przeszła SN czy CC każda następna nowa mama może to przejść gorzej lub lepiej , wiec dla mnie nie ma co straszyć i porównywać ..
Znam wiele kobiet które po cc szybko doszły do siebie i przeciwnie tak samo z SN ..

Ja pierwszy poród bóle krzyżowe, drugi maciczne-brzuszne , popękałam w obu po pierwszym miesiąc z życiorysu wycięty, a siadałam na podwójnych poduszkach, bo mnie tam w kroku rwało, a znajome po cc już sobie śmigały ..

Połóg to jakieś 6-8 tyg i tez każda przejdzie inaczej .. Ja nawet nie wiem kiedy minął ;)
Dokładnie to samo miałam napisać ;)
 
reklama
Cos z przyjemniejszych tematów ;) jak Wam minął dzień ?
Ja dziś poszalalam zjadłam paczka , bułkę i kopytka hehehehe mdłości są ale lżejsze , byłam za to na zakupach i to mi dało takie małe oderwanie od rzeczywistości ;) babcia została z wnukiem a ja kupiłam kilka rzeczy dla mojego synka
Ale powiem Wam ludzie poszaleli jutro wolne a w sklepach ludzi jak mrowek ! I jeszcze pytają czy w sobotę będzie otwarte , niewiem jak Wy ale ja teraz w ciąży nienawidzę przepychanek w supermarketach , wolę wybierać małe sklepiki i małe mięsne sklepiki ;)
 
Cos z przyjemniejszych tematów ;) jak Wam minął dzień ?
Ja dziś poszalalam zjadłam paczka , bułkę i kopytka hehehehe mdłości są ale lżejsze , byłam za to na zakupach i to mi dało takie małe oderwanie od rzeczywistości ;) babcia została z wnukiem a ja kupiłam kilka rzeczy dla mojego synka
Ale powiem Wam ludzie poszaleli jutro wolne a w sklepach ludzi jak mrowek ! I jeszcze pytają czy w sobotę będzie otwarte , niewiem jak Wy ale ja teraz w ciąży nienawidzę przepychanek w supermarketach , wolę wybierać małe sklepiki i małe mięsne sklepiki ;)

Ja wczoraj miałam apetyt na wiele, a dzisiaj znowu bieda :/
Myślałam, może się tez łudziłam, ze powolutku będzie lżej, bo tyg wyżej, ale nie to jeszcze chyba nie ten moment ;)
 
An, co było przyczyną śmierci synka (jeśli mogę spytać)
Boże, 19 tydzień to połowa ciąży.
Bardzo współczuję.
Trzymam kciuki, żeby teraz było wszystko ok.
 
Prawda jest taka , ze nie ważne jak każda z nas przeszła SN czy CC każda następna nowa mama może to przejść gorzej lub lepiej , wiec dla mnie nie ma co straszyć i porównywać ..
Znam wiele kobiet które po cc szybko doszły do siebie i przeciwnie tak samo z SN ..

Ja pierwszy poród bóle krzyżowe, drugi maciczne-brzuszne , popękałam w obu po pierwszym miesiąc z życiorysu wycięty, a siadałam na podwójnych poduszkach, bo mnie tam w kroku rwało, a znajome po cc już sobie śmigały ..

Połóg to jakieś 6-8 tyg i tez każda przejdzie inaczej .. Ja nawet nie wiem kiedy minął ;)
No własnie,nie ma co się stresowac teraz i tak nie przewidzimy jak bedzie. Oby jak najlzej :yes:
 
An, co było przyczyną śmierci synka (jeśli mogę spytać)
Boże, 19 tydzień to połowa ciąży.
Bardzo współczuję.
Trzymam kciuki, żeby teraz było wszystko ok.
No polowa mam akt urodzenia martwego dziecka maluszek mial poważną wadę genetyczną:triploidia diandric, bardzo rzadka. Teraz do USG polowkowego będę kłekiem nerwów
 
Ja termin 22.12 jestem mamą 12latki i 5latka dwa lata temu stracilismy w 19tygodniu synka. Teraz strasznie się boję zeby maluszek byl zdrowy. USG genetyczne mam 27.05 i chyba nerwowo nie wyrobię
Trzeba myśleć pozytywnie , nie każda ciąża jest taka sama , bardzo współczuję straty ale co ma być to będzie :( trzeba czekać i ograniczyć stres do minimum , sama również stresuje się USG ale odpycham od siebie te myśli bo to jeszcze gorsze
W szpitalu gdy urodziłam synka leżała ze mną kobieta , straciła synka jak miał 3 latka niewiem dlaczego nie dopytywałam bo był to dla niej ciężki temat , urodziła drugiego synka .... W dzień śmierci jej zmarłego aniołka ... Na górze jest coś nam pisane i nie mamy na to wpływu ;)
Tak naprawdę od poczęcia do zawsze będziemy się stresować czy to dziecko w brzuchu czy będzie miało 3 lata czy 18
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Cos z przyjemniejszych tematów ;) jak Wam minął dzień ?
Ja dziś poszalalam zjadłam paczka , bułkę i kopytka hehehehe mdłości są ale lżejsze , byłam za to na zakupach i to mi dało takie małe oderwanie od rzeczywistości ;) babcia została z wnukiem a ja kupiłam kilka rzeczy dla mojego synka
Ale powiem Wam ludzie poszaleli jutro wolne a w sklepach ludzi jak mrowek ! I jeszcze pytają czy w sobotę będzie otwarte , niewiem jak Wy ale ja teraz w ciąży nienawidzę przepychanek w supermarketach , wolę wybierać małe sklepiki i małe mięsne sklepiki ;)

U nas też setki ludzi w sklepach - tu też majówka już jutro się zaczyna.

Ja dzisiaj nie umiem normalnie nic przełknąć... Mąż zrobił kurczaka.. Jestem wegetarianka normalnie, ale to jest jedyne co mogłam jako tako połknąć. Trudno...będzie trzeba trochę mięska jeść...
 
Do góry