reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

@Andzik ja mam zaparcia że czasem u mnie też tak brzuch wygląda nawet i przed ciąża [emoji28]
Macie jakiś sposób na zaparcia? Niby 2 robiłam ale czuję jakby nie do końca...ju z mam tak od tygodnia czasem 2 dni nie robię wiecie czego...
Mam ten sam problem niby pije mnóstwo wody spozywam blonnik i jem owoce i nic. Potrafię isc 3 razy i hmm urodzic rodzynke. U mnie chyba beda musialy isc czopki glicerynowe. Podobno jaksie zazywa progesteron to perspartyka jelit jest jeszcze gorsza
 
reklama
Temat zupełnie z innej bajki...ciąża to nie choroba i trzeba jakoś wyglądać a sezon komunijno-wakacyjno-weselny się zaczyna ;) Wiecie coś może o malowaniu paznokci w ciąży? Można/nie można i jak coś to tylko zwykły lakier wchodzi w grę czy hybryda też? Ja przyznaję, że malowałam ostatnio zwykłymi lakierami ale tak się zaczęłam zastanawiać jak to z tym jest.
 
Mam dokładnie tak samo, najbardziej mnie mdli przed lunchem i potem tak od ok 16... co dziwne odrzuca mnie od jedzenia i picia, nie mam siły gotować, bo drażnią mnie wszystkie zapachy, ale to mija podczas jedzenia...właściwie to tak kombinuję, że jakbym non stop jadła to bym nie miała mdłości, ale wolę nie iść tą drogą;)
No ja tak mam,ze musze pilnowac aby regularnie cos zjesc bo inaczej szybko mnie mdli. Ale nie wymiotuje tylko mdli mnie wtedy okropnie:baffled:
 
Temat zupełnie z innej bajki...ciąża to nie choroba i trzeba jakoś wyglądać a sezon komunijno-wakacyjno-weselny się zaczyna ;) Wiecie coś może o malowaniu paznokci w ciąży? Można/nie można i jak coś to tylko zwykły lakier wchodzi w grę czy hybryda też? Ja przyznaję, że malowałam ostatnio zwykłymi lakierami ale tak się zaczęłam zastanawiać jak to z tym jest.

Można hybrydy robić bez problemu. Nie ma to żadnego wpływu na dziecko.
 
Temat zupełnie z innej bajki...ciąża to nie choroba i trzeba jakoś wyglądać a sezon komunijno-wakacyjno-weselny się zaczyna ;) Wiecie coś może o malowaniu paznokci w ciąży? Można/nie można i jak coś to tylko zwykły lakier wchodzi w grę czy hybryda też? Ja przyznaję, że malowałam ostatnio zwykłymi lakierami ale tak się zaczęłam zastanawiać jak to z tym jest.

 
Hej dziewczyny, cały dzień mnie nie było, tyle tu wpisów [emoji28]
Dzisiaj miałam wspaniały dzień, jak widziałyscie byłam na usg i wszystko jest w porządku. Pierwszy dzień po urlopie wróciłam do pracy i szefowa dała mi nową umowę na rok czasu, po czym jak mi ją wręczyła to mówię jej Ilona usiądź, bo ta rozmowa będzie trwać dłużej [emoji28] powiedziałam jej o ciąży i o tym ze chciałabym pracować do końca listopada. Więc tak się dogadałysmy i jeszcze dostałam podwyżkę [emoji28] więc jest fajnie.
Ja hybrydy noszę, a włosy farbuje i sobie i innym bo jestem fryzjerką z zawodu i prócz pracy w biurze w którym pracuje 4 dni w tygodniu to 2 dni prowadzę swój salon. Tyle tylko, że teraz koloryzacje robię w masce. Mąż jeszcze nie przeżywa ze mną ciąży [emoji28] gotujemy sobie osobno tak naprawdę, bo ja mięsa nie jem teraz w ogóle [emoji6] ale nie ma żadnych zachcianek
Przeżyłam dzisiaj 2 razy mdłości w pracy, po ogórkowej. Sytuacja do zniesienia [emoji106]
Spokojnej nocy Wam życzę [emoji286]
 
reklama
Temat zupełnie z innej bajki...ciąża to nie choroba i trzeba jakoś wyglądać a sezon komunijno-wakacyjno-weselny się zaczyna ;) Wiecie coś może o malowaniu paznokci w ciąży? Można/nie można i jak coś to tylko zwykły lakier wchodzi w grę czy hybryda też? Ja przyznaję, że malowałam ostatnio zwykłymi lakierami ale tak się zaczęłam zastanawiać jak to z tym jest.
Mój gin na 1 wizycie mówił od razu włosy można farbowac (farby bez amoniaku, bardziej szkodliwe wdychanie niż wchłanianie przez skore) opalać się można ale nie w solarium i paznokcie malować można.
 
Do góry