reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2019

Ja przez mdłości nie mam w ogóle apetytu wmuszam jedzenie żeby cokolwiek jeść;(A waga stoi ...w pierwszej to ja się cudownie czułam tyle energii od samego początku miałam,A tutaj totalny brak mocy mam :)
No właśnie , mąż mi już wymyśla co może bym zjadła a ja nic totalnie na nic nie mam ochoty jakbym miała korek w gardle i tak samo waga stoi w miejscu póki co;)
 
reklama
My się ostatnio przeprowadziliśmy, spakowałam gdzieś wagę i nie wiem teraz do którego kartonu ja skitrałam, więc nie wiem jak narazie czy coś się tam ruszyło haha
 
Ja mam wagę ale boję się na niej stanąć. Lustro mi wystarczy :) chociaż powiem Wam mam nadzieję, że to tylko jakieś wzdęcia czy rozciąganie macicy, bo to dopiero 8 tyd a ciąża wygląda na mocna zaawansowaną o_O
 
Czy ktoras ma silniejsze mdlosci popołudniu? No zwariuje zaraz myslalam ze wczoraj muszelkowalam bo poraczylam sie porzadnie obiadem ale dzisiaj nie jadlam nic specjalnego a mdli mnie od drzemki do takiego stopnia ze funkcjonować nie umiem
Ja mam większe właśnie albo między 11 a 12 albo po południu
 
Ja mam większe właśnie albo między 11 a 12 albo po południu
Mam dokładnie tak samo, najbardziej mnie mdli przed lunchem i potem tak od ok 16... co dziwne odrzuca mnie od jedzenia i picia, nie mam siły gotować, bo drażnią mnie wszystkie zapachy, ale to mija podczas jedzenia...właściwie to tak kombinuję, że jakbym non stop jadła to bym nie miała mdłości, ale wolę nie iść tą drogą;)
 
Ja mam wagę ale boję się na niej stanąć. Lustro mi wystarczy :) chociaż powiem Wam mam nadzieję, że to tylko jakieś wzdęcia czy rozciąganie macicy, bo to dopiero 8 tyd a ciąża wygląda na mocna zaawansowaną o_O
Tak to napewno przez zatrzymanie wody w organizmie czy też inaczej pracujące jelita , również jest duża różnica w moim brzuchu przed ciążą i teraz ale na wadze nic nie wskazuje na to ;) tak więc spokojnie ;) do końca drugiego trymestru można przytyć 2kg ;)
 
reklama
@Andzik ja mam zaparcia że czasem u mnie też tak brzuch wygląda nawet i przed ciąża [emoji28]
Macie jakiś sposób na zaparcia? Niby 2 robiłam ale czuję jakby nie do końca...ju z mam tak od tygodnia czasem 2 dni nie robię wiecie czego...
 
Do góry